-
Posts
1595 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igusia
-
Kiedyś doddy miała bransoletki żółte z łapkami, mam nawet kilka... Dobry pomysł...
-
Skąd to znamy... :roll: :roll: :roll: A kapcie to już w ogóle... Sposób: Chować do szafki :diabloti: Hehehe... Powoli, powoli... Wszytsko się ułoży. Cieszymy się z każdej wiadomości od Ciebie :multi: Iga.
-
:-o :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :-o :painting: :painting: :painting: Haaaau Haaau... Hehehe... Mizianka dla Heksy :eviltong:
-
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
Igusia replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Moze i nie rusza misek, ale kot i tak ich pilnuje:p Nasza kotka nawet swoich zbawek pilnuje i jak drugi pies Frodo zbiera jej myszke to jest bardzo zla, tyle ze Frodo sobie calkiem dobrze radzi z kiciucha:eviltong: Ale Mila suczka to dalej mimo dlugiego czasu, czuje respekt przed kotem, poprostu stara sie jej nie wchodzic w droge:roll: Frodek natomiast pomimo tego ze wie ze moze pazurami oberwac to lubi sie droczyc z kotka i czasem ja goni po calym mieszkaniu.. Ogolnie koty i psy zyjace razem same wypracowuja swoje stosunki..No chyba ze pies jest zdecydoawnie kotozerny:cool1: -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
Igusia replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Kot jest typowym stworzeniem terytorialnym i poprostu nie podoba mu sie nowy zwierz na jego terenie, ale z czasem mu to przejdzie.Nie martwcie sie.. Ula, powiedz by kot mial miski poza zasiegiem psa, gdzies wyzej postawione, u nas to poskutkowalo-pies sie do nich nie dobieral i kot dal spokoj.. Nasza kotka tez do lagodnych nie nalezy(eufemistycznie okreslenie:p) i potrafi na swoim postawic ale ogolnie jest oki:) To ze pies ma caly czas miske pelna, to typowy objaw u kociarzy;) , powiedz ze pies powinnien dostac i zjesc, jesli cos zostaje to i tak sie miske zabiera :eviltong: -
Ehhh.... Dla mnie Wąska pozostanie na zawsze Wąską....;) Zostanie na zawsze w mej pamięci, pierwsza mi wleciała w oko po wejściu do schronu...:eviltong: Życzę nowym Właścicielom dużo radości i niezapomnianych chwil z suńką :razz: Iga
-
Sochaczewska GABI - już nie cierpi - MA DOM!!!!!! :-)))
Igusia replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Łooooooo... Ale laska!:crazyeye: :razz: :razz: :razz: -
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: nareszcie Heksa vel Waska:eviltong: ma domek i to jaki wspanialy:p bardzo sie ciesze:lol: :lol: dziekuje Ronji i Jayo ze udalo sie Wam, w takie dobre rece przekazac sunke:iloveyou:
-
no dobrze cicho szaaa nie zapeszam:p
-
Jakie info?:mad: czyzby szczesliwe zakonczenie mialo byc?:-o
-
Hopaj malenka, by Cie ktos zauwazyl...
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Igusia replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Liska on nas... [*][*][*] Biegaj za TM... -
Biedaczek ,pewnie go lapki bola od tak nienaturalnie dlugich pazurkow.. ech.. Mimo tych uszu, ogonka to naprawde piekny bulek, a jak go ciotki do renowacji oddadza to jeszcze wypieknieje:lol:
-
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
Igusia replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Rany! My też tak chcemy! :multi: :multi: :multi: Kiruś wypiękniał! Chłopak nie do poznania! Coście tam z nim zrobili w tym Krakowie!:crazyeye: Ligia jestem ogromnie szczęśliwa, że chłopacyna jest z WAMI! Życzymy samych pięknych chwil z Kirooo.... :eviltong: Zdjęcia EXTRA! Miłych i słonecznych wakacji życzymy:p -
HOOOOOOP!!! czekamy na zdjecia:lol: swinki sa przecudne:evil_lol:
-
hoooooooop!!!
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
Igusia replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:diabloti: :multi: :multi: :multi: Może miłości mu się zachciało... ;) -
Kiruś ZDROWY I UŚMIECHNIĘTY :-) bo ma już swój wspaniały dom. :-)))
Igusia replied to AśkaK's topic in Już w nowym domu
No nic, tylko pozazdrościć!:multi: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Igusia replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Buda jest pokazana na wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24947&page=2&highlight=niczyj"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24947&page=2&highlight=niczyj[/URL] strona 2 i 10. Na terenie gdzie pracuje jest jeszcze jedna buda, koleżanka mówi, że nowa, ja jej nie widziałam, dziadek mówił, że też do wzięcia. Ale mamy jeszcze jednego psiaka Rudego, więc chyba zostać powinna... To się zobaczy jeszcze. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Igusia replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mam budę, jeśli jest ktoś zainteresowany jej wzięciem, to zapraszam na Kłobucką 23A lub o kontakt tel.888 529 005 lub na priva. -
Wąska kochana, znjadziemy domek...