Jump to content
Dogomania

Donio

Members
  • Posts

    322
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Donio

  1. W Toruniu mieszka od wczoraj nowy grzywacz Galvani Pastoral (syn Pirusia i Sexy). Jego nową właścicielką została koleżanka mojego najmłodszego syna - Karinka. Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym domku, niech się zdrowo chowa. Nie mogę się jednocześnie powstrzymać przed wstawieniem też zdjęcia jego pięknego brata - Gilberta.
  2. [quote name='Nesjanka'][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8941/angelo2224qu.jpg[/IMG] a pamiętacie Angelo ??? będzie wystawiany w Bydgoszczy ![/quote] Ja nie pamiętam. Czy mogłem go gdzieś widzieć w ubiegłym roku? W każdym razie cieszę się, że zobaczę go w Bydgoszczy. Ze zdjęcia całkiem, całkiem... Jestem od niedawna na forum, więc nie zawsze kojarzę imiona domowe. Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego pięknisia?:lol:
  3. Dudek, resuruss, jesteście wielkie, to rzeczywiście ten pies. Mi się bardzo podoba, no ale tylko ze zdjęcia. Co do Zikkurat, ciekawe, co to za pies i po kim. Ewa jest przemiłą osobą, zresztą spędziliśmy razem dwa dni w Poznaniu na ostatnich wystawach (klubowa chartów i międzynarodowa), zwaliliśmy się mojemu bratu na głowę z afganem Ewy, moim pipetem i trzema naszymi grzywkami, ale jakoś to przeżył. Miałem okazję zapoznać się bliżej z Sunshine Reggae, czyli Tupusiem Ewy, która zawojowała moje serce. Zresztą nasza Fantunia to właśnie Zikkurat.:multi:
  4. A co sadzicie o tym psie? [IMG]http://www.showdogs.at/pic/franky_erfurt.jpg[/IMG][IMG]http://www.showdogs.at/pic/franky_beweg.jpg[/IMG] Tez go znam tylko ze zdjec...
  5. Angel jest też na "A". Ale ja pytałem fachowca:lol:
  6. Anna1, powiedz, co Ci nie pasuje w Codym? Wiesz, ja go nie widziałem na żywo...
  7. [quote name='maga18']a tu wyglada jakby mial z 50 cm w kłebie :lol: :roll: :crazyeye: :evil_lol: [IMG]http://www.nahaci.cz/images/2006Zahr1/Gl06_1477_VeniOtellSOD.jpg[/IMG] (na mnie nie patrzcie :lol: :mad: )[/quote] A ja bardzo lubię oglądać to zdjęcie:oops::oops::oops:
  8. [quote name='AngelOfDeath']a mi w tym psie cos sie nie podoba , nie wiem ale moze to ze jest strzyzony , albo to jak ma czesana glowe ... cos mi nie pasi choc z drugiej strony wiem jak mozna sie nameczyc z glowa puff'a , ja caly czas ucze sie tej "glowy":oops::oops::oops::oops::oops::oops:[/quote] Nabab, Campari, coś mi się w tych psach nie podoba?... Ale już wiem: są zbyt doskonałe, trudno znależć wady:lol::lol::lol:
  9. [quote name='Dudek']Wiem, wiem:lol: Ja sie tylko tak rozmarzylam...;) Bo sama przyznasz ze to by ciekawie wygladalo na parach:loveu: Ja tez chyba nie odwazylabym sie na drugiego powdera przy Milvie:roll: Dla mnie posiadanie powyżej 1 powdera to już mistrzostwo świata... Dlatego też podziwiam Onke, Annę 1, Anię i Psy, Germanikę, Donia...[/quote] Jestem naprawdę wzruszony. Wielkie dzięki Dudek:lol: I to w takim towarzystwie:oops::oops::oops:
  10. [quote name='anna1'][SIZE=4][COLOR=blue][B]bardzo wszystkim gratuluje osiagniec w Glogowie:))) [/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=black]do zobaczenia w bydgoszczy:))) [/COLOR][/B] [/quote] Anna 1, z kim przyjedziesz? Będzie można obejrzeć Martiniego? Metaxę już podziwiałem, jego nie. A może nowy nabytek znany też tylko ze zdjęć?:lol::lol:
  11. Myślę, że masz taki autorytet, że się nie narazisz, nawet jak podasz tę czwórkę. Zgaduję: Cody. A dalej może Nobel, może Sexy? No nie wiem. Zresztą zdjęcia to zdjęcia...
  12. Cody - pełen odlot:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Sexy - jak zwykle piękna ( zresztą to moja ulubienica obok Dobrej Wróżki, Sunshine Reggae i Perspektywy ) Dzięki Maga18 za zdjęcia:lol:
  13. Maga 18, swoją drogą jesteś niesamowita. Dzięki za pełne wyniki:lol:
  14. Gratulacje dla zwycięzców! Maga 18 - wyprzedziłaś mnie o kilka minut, ale ja dowiedziałem się tylko o Codym i Sexy, która dziś skończyła championat - ogromne gratulacje dla Romki i jak się okazuje mój doping nie był jednak spóżniony:lol:. No i oczywiście gratulacje dla Gangu Lysych za Zw.Mł. i dla Toffie za CWC ( bo to piesek, któremu też kibicuję):lol: Pozdrawiam wszystkich:lol:
  15. SEXY! SEXY! :multi::multi::multi: Kurczę, tylko czy nie za póżno na ten mój doping?
  16. Donio

    Papillony+off

    Nigdy nie pisałem, że wiem dużo, bo nie wiem. Ja wiem bardzo mało:oops:. Jeżeli piszę o papillonach czy grzywkach to o moich konkretnych psach, otym, co mogę u nich zaobserwować, czego się od nich nauczyć. Staram się uczyć od innych - na wystawach głównie biegam od ringu do ringu i rozmawiam, czytam, szukam interesujących stron w necie. Przepraszam Cię bardzo, bo nie wiedziałem, że odpowiedziałeś Angelce na gg:oops: O Xirku napisałem trochę więcej, zapamiętałeś, że jest szczekliwy, ale wierz mi - naprawdę jest. Ale to nie znaczy, że nie jest kochany. Kilka miesięcy temu spadł prześwitem między schodami jedno piętro w dół, myślałem, że po nim, dostałem po prostu, wstyd się przyznać, ataku histerii; żona z synem wieżli go na desce do ciasta do weta, ja wyjechałem za nimi jakieś 10 minut póżniej. Nigdy na nic tak wcześniej nie zareagowałem. Jeżeli z moich postów odniosłeś wrażenie, że uważam się za znawcę papillonów to przepraszam. Nie byłem, nie jestem i pewnie nigdy nie będę. Pozdrawiam serdecznie:lol:
  17. [quote name='orsini']wąski widze , ze wreszcie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze hahahahahha nie no prosze Cie bardzo wymien swoje osiagniecia za rok 2005:)))))pliz pliz pliz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Trzy moje młode psy zdobyły Mł.Ch.Pl, najstarszy 4 razy CWC, w tym jedno "duże", do championatu zabrakło odstępu czasu. Młodzieżowy Zwycięzca Polski, no i vice - Młodzieżowy Zwycięzca Polski ( jeden raz cieszyłem się, że przegrałem - może się domyślisz dlaczego? ). BIS Junior X grupy, BIS III Junior X grupy, BOG III, BOG IV, 4 razy BOB, III Najpiękniejszy Pies Oddziału Toruńskiego ZK, 15 razy Zw.Mł. Zdobyły to w zasadzie 4 psy, jeden wystawiany od końca lipca, drugi od końca sierpnia, piąty był wystawiony poza klasą szczeniąt tylko raz, no a szóstego wcale jeszcze nie było. Przepraszam innych użytkowników forum za ten post i przynudzanie, ale zostałem "wywołany do tablicy":oops: Serdecznie pozdrawiam. Donio, inaczej Donovan
  18. [quote name='orsini']Wąski gratuluje!!!!To ktora to juz rasa???4ta???dobrze licze?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: grejow 5 na krzyz to i championa sie w koncu dorobisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sam powiedziales ze mam specyficzne poczucie humoru ahahahhahahahahahhahahahahahah[/quote] Myślałem, że specyficzne... Ale jak ktoś chce być dowcipny za wszelką cenę to przeważnie wychodzi to wszystko co najmniej bardzo średnio ( jak ja to grzecznie napisałem, prawda?:evil_lol: ). Nie lubię się chwalić publicznie, ale jeżeli nie masz pojęcia, co moje psy osiągnęły prez jeden sezon to się po prostu przymknij ( nic grzeczniejszego nie przychodzi mi do głowy ). A już w grzywkach to chyba naprawdę trudniej coś osiągnąć niż w rasach wielkich, małych i średnich i jeszcze w dodatku pieprzonych, solonych, fioletowych i w ciapki. A swoją drogą to ciekawe, czy wymienisz te 5 grejów z imienia i przydomka hodowlanego:lol:? Pozdrawiam serdecznie:lol:
  19. Donio

    Papillony+off

    Z Czeszkami raptem zetknąłem się z dwiema i to na neutralnym terenie w Austrii, natomiast z Niemkami i w Lesznie i w Szczecinie, gdzie było ich sporo, rozmawiało się sympatycznie. A propos Niemców - hodowla Ponda's oferowała w lecie do sprzedaży swojego reproduktora pochodzenia francuskiego, dzwoniłem do nich - 6000 euro:lol:, ale piesek na zdjęciach wyglądał rewelacyjnie, byli oferenci z Japonii i USA, no i chyba ktoś go kupił, bo zniknął ze stron hodowli. Pozdrawiam. P.S. Przy okazji postaram się wstawić zdjęcie mojego:cool1:
  20. Donio

    Papillony+off

    [quote name='Angelka']No własnie zdecydowanie domagamy sie więcej fotek i wiadomości od hodowców :D[/quote] Część hodowców jest nieprzystępnych i nieprzyjemnych, część się separuje, a w końcu nie ma ich w Polsce tak dużo. Aniołek nauczył się wklejać zdjęcia, ale nie raczył odpowiedzieć na Twoje poprzednie pytania, może po prostu jego wiedza na temat rasy jest reklamowo - encyklopedyczna? [url]http://www.phalenes.com/fancier.htm[/url] Z tej strony możesz wejść do różnych hodowli phalene na całym świecie i w ogóle dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o tej rasie. Jedyna sunia phalene w Polsce, jaką znam, mieszka w Krakowie. [url]http://www.blicci.dk/links.htm[/url] A to jedne z lepszych linków, jakie znam do hodowli papillonów na całym świecie [url]http://www.papillons.de/index1.htm[/url] Chociaż te też są niezłe. Pozdrowienia. P.S. Naprawdę przyjemniej rozmawia się z hodowcami niemieckimi, nawet na migi. Bo z tymi czeskimi, z którymi się zetknąłem też nienajlepiej.
  21. Oczywiście wczoraj z tym kundelkiem to był żart, szczególnie dla Orsini, która jak wiem ma specyficzne poczucie humoru. Niestety nikt nie dał się nabrać, a na zdjęciach jest rzeczywiście mój nowy psiuńcio - Phlebas the Phoenician Ypsylon, prawnuk MultiBISa Gallahada des Fils de Dianes, czyli małe greyhoundziątko. P.S. Germanika, bardzo lubię określenie "elegancki" albo "dystyngowany" w stosunku do psa:lol: Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli grzywek i chartów.
  22. Germanika, gratulacje! Wiem, że powtarzam, to co wszyscy, ale cóż tu innego dodać:lol:
  23. Przepraszam, że w galerii grzywek, ale to jest właśnie Fenio, nowy kolega moich trzech grzywaczy: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/feniX2.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/feniX.jpg[/IMG] Widzę, że najbardziej interesuje się moim nowym psiuńciem Orsini, więc właściwie to specjalnie dla Ciebie: jak widzisz nie jest to kolejna grzywka tylko zwyczajny kundelek: trochę dalmatyńczyka, trochę wyżła, a może i trochę spaniela:evil_lol::evil_lol::evil_lol::razz::razz::razz::cool1::cool1::cool1:
  24. Germanika, proszę, napisz coś więcej o Pahlavim, mi się też podoba.
  25. To ja, jak mówił mój ś.p. prof. Bardini, to wszystko czniam i tniutniam i w ogóle do Katowic nie jadę. Wprawdzie chciałem jechać z pipetem, ale i tak jakoś w tych dniach będę miał chyba przeprowadzkę. Wprawdzie korci jednak jechać i liczyć, że może zrobi się sama:evil_lol:
×
×
  • Create New...