-
Posts
2325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ambra
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
3mam mocno kciuki slicznotko!aby wszystko dobrze było! :thumbs: -
ehh! serce rosnie! jak się patrzy i czyta... to widze, że zdobyliście towarzysza wycieczek i zabaw! taki szkrab potrafi życie umilić, nieprawdaż:evil_lol: mam nadzieje, że spotkanko dzis dojdzie do skutku! hallo!! Lena! piszesz się?
-
Umierał..Smut dzięki Wam żyje i jest już bardzo szczęśliwy!!
Ambra replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
kochani! w życiu bym nie pomyslała że to ten sam pies! naprawde! czy on był w schronisku obcinany? czemu ma tak skrócona siersć? biedaczysko 3ba mu pomóc! jutro ide naprawic przelewy on line i cośik sie dorzucę! czekam na wieści na jaka przypadłosc bidulek zachorował? i kto mu te żebra połamał? co? jakiegos buta dostał czy co?:angryy: masakra!! -
no to super wieści ze Fuksik biegusiem do zdrowia wraca! :multi: mam nadzieje, że juz bedzie mozna zakonczyć faszerowanie go lekarstwami! no i ze jutro dojdzie do jakiegoś spotkanka cioteczek z Fuksikiem:cool3: buziaczki dla całej Waszej rodzinki:p
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jak się piekna dziewczynka czuje? jest jakas poprawa? czy wiadomo kiedy bedzie mozna przeprowadzic ta operacje i czego ona sie bedzie dokadnie tyczyc? prosze ja popiesciuchac delikatnie:roll: -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
coraz milsze wieści! jak cudownie ze sunia o własnych siłach próbuje chodzić! 3mam mocno kciuki!! za wszystkie pociechy:bigok: -
[quote name='*Gajowa*'] Jeżeli uważacie, że informacje o chorobie są przesadzone lub nieprawdziwe proszę o zabranie jej i leczenie we własnym zakresie.[/quote] nie rozumiem Gajowa dlaczego się tak burzysz? :shake: przeciez my Ci nic nie zarzucamy! Nie podwarzamy opini tego weterynarza! normalne wypowiedzi padały a widze, że jesteś sceptycznie bardzo do nas nastawiona. Przepraszamy, że fundusze tak płyną ale widzisz staramy się wszysko podzielić i podliczyć! Jutro Lena zapewne prześle Ci pieniądze. Prosżę, relacjonuj jak się Sabcia czuje! mam nadzieję, że ta cudna/grzeczna sunia szybko wróci do zdrowia! domku dla niej juz szukamy!:loveu:
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ale cudowne wieści! czyli nie ma uszkodzenia kregosłupa...uff!! jeśli chodzi o leczenie, to przypominam że naszych trzech orzeszowski weterynarzy zaproponowało pomoc w leczeniu, poskładaniu i operowaniu suczki. Podejrzewam, że koszta będą niższe niż w krakowie, o czy Ela miała okazję się przekonać. Oni są na miejscu i jest tam rowniez hotel więc...:cool3: -
JESTEM POD OGROMNYM WRAżENIEM!! gratuluje wszystkim którzy poświęcili tym psom swój czas i doprowadzili ich do tak cudownego stanu. Łzy spływaja po policzkach :-( a uśmiech z twarzy nie znika :lol: !! Ale niesamowite jest to, że usmiech pojawia się na tych psich pyszczkach! niech tylko ktoś mi powie, że psy się nie uśmiechają! :mad: pozwole sobie dodać tu naszego Fuksa zabranego ze schroniska w ol* w strasznie ciężkim stanie nosówki w ostatnim prawdopodobnie dniu przezycia w schronisku: tu po przyjeździe do kliniki wet. na leczenie - hospitalizację: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8232/golden18qa9ph.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/4247/golden20rh4tx.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/5686/golden30jy1nd.jpg[/IMG] tutaj po tygodniu pobytu w klinice i kapieli: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/1503/siedze8ph.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4417/ide4qz.jpg[/IMG] i po 16 dniach od wyciągnięcia z umieralni...u nowym kochanym domku!!:multi: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/7601/trochesiezmeczylem7he0tc.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2140/tnalesupersapanaskarpety0ef7si.jpg[/IMG] leczenie Fuksa nadal jest kontynuowane, nie jest jeszcze zdrowy, ale jesteśmy dobrej myśli i pełni nadziei, że bedzie już tylko lepiej.
-
Camara polecam spotkanie! po 1sze super pies! 2 gie przesympatyczni ludzie!! po 3cie Krzyś cały czas powtarzał - on z tego wyjdzie, jeszcze żaden pies którego gdzies dowoziłem nie odszedł z tego swiata, więc ten tez nie, mam szcześliwą reke! wiec jako dowód powini się spotakć wybawca i ofiara!!:evil_lol:
-
też mi cięzko w to uwierzyć że Saba ma nosówkę! przeciez szczepienia, krotki pobyt w schronie, osobna klatka:shake: to co maja powiedzieć inne psiaki które nie miały żadnej z tych rzeczy co ona! wszystkie są chore?:shake::angryy: bedziemy przelewac pieniązki, ale skonsultuj sie jeszcze z jakimś wetem, to poczatkowe stadium wiec może szybko się uda ja wyleczyć! ręce opadają naprawde!!!
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
pieniązki które zostały uzbierane na Fuksika a ktore zostały damy na resztę psów z ol* one ich bardzo potrzebują!!przede wszystkim sunia !! mam nadzieje, że onka da radę i szybko wyjdzie z nosowki w poczatkowym stadium!:shake: Elu Wy troszczcie sie jak najlepiej o swoja bidotkę przesłodką i nie zaprzątajcie sobie narazie głowki! niech choc jeden wyjdzie na ludzi:lol: -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']Ambra cholera jasna.ktoś złośliwie te psy...usuwa? :mad: może nie piszcie o nich póki ich nie zabierzecie (licho nie śpi i na dogo....)..hmmmm....[/quote] Aga wiemy własnie że tui nieproszeni goscie są! własnie już byłysmy cichutko i nawet nie miałyście pojecia na jakiego polujemy..............pełna konspiracja ale że w złym stanie to by by!! wyrzucic z tyt .... -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a to Agat!! biedaczyna też sie nacierpiał! są to psy które były w najgorszym stanie i potrzebowały aby je wyciagnąć, oczywiscie dziewczyny pojechały po inna bidę ale tak jak w sytuacji podhalana :angryy: , tak jak w sytuacji onka:angryy: - już jej nie było!!:angryy: znikła................bez komentarza!! [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3155/tnpict01771tm.jpg[/IMG] [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/6354/tnpict01780jz.jpg[/IMG] [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/251/tnpict01792gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8918/tnpict01815yt.jpg[/IMG] możemy wnioskowac ze nie widziały weta tylko pracownicy o nie zadbali!!!!! masienka co z dobkiem? o co chodzi ???jaki artykuł??? podobno juz chodził ale był osłabiony...nie no proszę tylko nie znowu złe wieści !!!!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
Ambra replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tragedia powiem Wam tragedia!!jak mozna tak psa zostawic samego sobie, znowu był to ostatni moment na wyciagnięcie, podobnie jak z Fuksem goldenem...mam nadzieje ze uda sie sunie z tego wyciągnać jest przecudowna i nie zasługuje na takie cierpienie...nie wiadomo nawet czy w schronie widziala na oczy weta podejrzewam że nie....odwodniona wychudzona....:placz: [img]http://img461.imageshack.us/img461/1686/tnpict01872ln.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/8035/tnpict01883hx.jpg[/img] [img]http://img374.imageshack.us/img374/817/tnpict01892it.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/9929/tnpict01925fe.jpg[/img] [img]http://img484.imageshack.us/img484/6504/tnpict01954mu.jpg[/img] pomoc nadszła oby sunieczce sie udało:-( -
yeah! udało się *luthien* dzięki:lol: a piłeczka jest taka porządna kauczukowa bo inne to w mig przegryza te tylko gubi, średnio jedna tygodniowo idzie!:mad: a jak w domu jej sie rzuci to gwarantowane ze miska z woda jest wylana albo cos przewrocone! czekam az jakas szyba pojdzie:evil_lol:
-
że z przychodzących do schronu nikt go jeszcze nie wypatrzył...no dziwie się !!taki skarb:shake:
-
Oktawia, odwiedziłam i popdziwiałam te osobliwe okazy:evil_lol: a jesli chodzi o siersciuszka znajdę to juz nastepnego dnia pojechał do domku, zawiozłam go do Rudy Ślaskiej, musiałam go ewakuowac zanim moja dobcia wróciła. Suzi - tak ma teraz na imię ma się świetnie i jest bardzo kochana. Jeśli chodzi o charty to powoli cos sie kroi z adopcją, ostatnimi czasy inne psiaki tez mi zaprzatają głowę...:shake:... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26786 na stronie 50tej jest juz po metamorfozie daje to duza satysfakcje - móc pomóc uratować czyjes życie i przynoszace nową radość!:roll:
-
Oktawio, jak mogłas pomyśleć że Ci się mi sie nie spodobają...:mad:...jak one takie słodkie zezłoszczone pycholki:evil_lol: wprawdzie są przeciwnoscia chartów - krótkie pyszczki, dłuższa sierść, krótkie łapki, ale każda ma swoj urok:loveu: a jeździsz z nimi na wystawy? z tego co zrozumiałam to ten jasny - sorki ale imion nie zdołałam przypisać bo bym gafę szczeliła, :oops: nie jest w typie wzorca rasy...tak?ale za to jaki oryginalny... przyznaje sie bez bicia, że nie miałam okazji na żywo spotkać tych smieszności:evil_lol: [SIZE=1]ps. Oktawio, widzę, że szalejesz z przeróbkami zdjęć, a czy z banerkami też? bo zobacz jaki ja mam a własciwie nie mam...:placz: Jeśli chodzi o zmniejszanie to mogę Ci przesłac mailem programik... pozdrawiam serdecznie[/SIZE]
-
zdjecia drastyczne! psy na barfie... i juz przyjemniejsze... ucholka i kropelka....
-
to jest paranoja! jak mozna mieć tak podzielone zdanie, i jak mozna mieć podejscie ze po co leczyc takiego psa! być może ta "cudowna " wetka pracuje w jakimś schronisku i uważa że nie warto pomagać. Przeciez ciągle sa nowe szczeniaki:angryy: ja jestem dobrej myśli, jest poprawa a w taki upał to nawt najzdrowszy pies czy człowiek mógłby oszaleć... jaką trasą bedziecie jechać do Orzesza?:cool3: może zatrzymacie się na jakimś parkingu gdzie mogłabym podjechać?
-
no ja niestety ze spacerków z psami wypadam chyba że ogródkowe pifko:cool3: bo moje dzieci pojechały na wakacje na wieś i conajmniej 2 tyg ich nie bedzie! jade w odwiedziny do nich tradycyjnie w piątek, więc 3ba bedzie przełożyć biegi w słońcu:evil_lol: