Ciągle tylko podnosimy, to chyba nic już nie da. Trzeba go poogłaszać gdzie się da...wszędzie. Słyszeliście o 20-letnim psie, który znalazł dom? Dla Piracika też domek gdzieś jest, ale ten domek jeszcze o Piratku nie wie...musi się dowiedzieć! On jest już gdzieś ogłoszony? Jak tak, to gdzie?