Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. sunia w DT zostal onek sam
  2. jakos male zainteresowanie Misią :(
  3. czyli na czym stanęło? Kakadu chcesz robić bazarek? :eviltong:
  4. cioteczko bo czekalam na konto od Oli ale mam jednak dalej na swoje zbierac, wiec juz sle pw ;-)
  5. podnosze Miśkę :)
  6. u Rozi wszystko super:) byłam odwiedzić świniaczka :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120365.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120367.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120372.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120375.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120374.jpg[/IMG]
  7. moze ktos ma cos na bazarek? chetnie wystawię ;-)
  8. właściciel się do tej pory nie odnalazł, więc szukamy DS, choć z SH ciezko bedzie :(
  9. no właśnie już rok! :multi::multi::multi: dajmy Misce następny szczęśliwy rok życia!!!! kto może podarować parę złotych na leczenie, worek karmy?
  10. brzmi super:) mysle ze nie ma wiecej niz 10 kg. a musi byc kudlacz?
  11. Stokrotka szuka domku [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120517.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120514.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120507.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120502.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120500.jpg[/IMG]
  12. komu ładną boksereczkę: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120543.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120536.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120533.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120531.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1120526.jpg[/IMG]
  13. kto ma ochote pooglaszac Rubi?:)
  14. no ja wczoraj bylam u niej i wypytywalam o Ciapka, ale nic nie slyszala o takim psiaku najgorsze, ze nie wiadomo co z ta jego noga:( a moze rozlepic plakaty? w lecznicach u dr Banego, gdzies jeszcze jest po drodze jedna lecznica i moze w kauflandzie? no i mysle, ze na wszelki wypadek warto tez sprawdzic Jozefow.
  15. to maja znajoma, ma psiaki na DT z ulicy i szuka im nowych domów ;-)
  16. wielkie serdeczne dzieki!!!!!!! kto dołozy jeszcze? :modla:
  17. pewnie na oko po zębach ;-)
  18. nie ma tam Ciapka niestety
  19. ja nie mam pojecia, moze asiaf1 cos wie super, ze w sobote bedzie juz bezpieczny
  20. adoptowana:)
  21. w tym artykule jest wzmianka o tym "schronisku" [url]http://ulubiency.wp.pl/kat,89794,title,Opieka-nad-psem-czyli-zarobic-na-eksterminacji,wid,12681385,wiadomosc.html?ticaid=1b0af[/url]
  22. i jeszcze jeden bazar http://www.dogomania.pl/threads/194340-ksi%C4%85%C5%BCki-na-studia-marketing-prawo-ekonomia-reklama-18.10-dla-Kud%C5%82aczki?p=15526132#post15526132
×
×
  • Create New...