-
Posts
491 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by melinda:-)
-
[QUOTE] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/833/tns5000049bj8.jpg[/IMG][/QUOTE] WIDAC ZE Z NIEGO TO MALY DIABEŁEK:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ALE PYSZCEK MA SŁODZIUTKI:loveu: :loveu:
-
[QUOTE]Ja dla swoich mleka nie dawałam ,poniewaz nie chciałam miec w domu rewolucji.Oczywiscie jednemu pieskowi nic nie bedzie ,a drugi moze dostac biegunki[/QUOTE] no wlasnie,mi vet doradzał mleko wskazane bylo wtedy kiedy piesek meczyłby sie z kupka ale jesli nie ma zadnych problemów to niemiałam dawac mleka i nie dawałam...bo od mleka podobno jest begunka... u mnie nawet jak dam za duzo twarozku to moze to sie skonczyc biegunka wiec musze uwazac na serek biały-wkoncu to produkt z mleka...
-
witam pisałam juz wczesnij o cieczce była ona pod koniec sierpnia i wszytko przbiegło oki, ale nie pokoi mnie fakt ktory dzieje sie teraz u mnie w domku mam pieska i zaczal on dziwnie interesowanc sie suczka:crazyeye: tak od dwoch dni jego zainteresowanie nagle wzrosło i nieiwem skad?? moze wiecie skad to sie wzieło u niego bo przeciez nie jest mozliwe aby suczka dostała ciecze..... nieiwem czy mam isc do weta czy co,niejestem wstanie ich upilnowac jak mnie nie ma w domku,co prawda to zainteresowanie jest odrobine mniejsze niz przy cieczce ale jest mocno to widac... bo jesli to cieczka to musze ginusia do rodzicw na wakcje wysłac... ale czy jest mozliwe cieczka po 3 miesiacach od poprzednije???
-
[QUOTE][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2350/9md2.jpg[/IMG][/QUOTE] no naprawde zdjecie super i psiaczek tez super;) ;) ;) i gratulacje lokaty a Edytce zazdroszce ze takie piekne zdjecia nam zawsze wkleja;)
-
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
melinda:-) replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
[QUOTE]duszek01u mnie to chyba nie przejdzie:shake: Panienki sa takie wygodne ,ze nawet rano wstają później ode mnie.Frida szczególnie;-)Mój Tomek twierdzi ,ze spimy w legowisku ,a nie w łózku:razz: .No jedynie Mers potrafi przespac sie u siebie;-)[/QUOTE] Rebatko to tak jak u mnie,jak mój maz wstaje wczesnije tzn o 7 do pracy a ja ide pozniej na zajecia to one nawet nie spojrza na niego zeby wstac i z nim isc na spacer dopiero jak ja sie obudze to wtedy łaskawie wstana;) one w weekend potrafia do 10 sobie pospac;) takie małe spiochy:evil_lol: -
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
melinda:-) replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
u mnie tez psiaki spia z nami;) one chyba sobie nie wyobrazaja spania osobno-a co najciekawsze chca spac pod kołdra...wiec niedługo dla mnie miejsca nie bedzie;) ale co do przygniecenia ich to niezdazyło sie nam.. -
weim wiem;) Ty bylas z tym młodym kawalerem w szczeniaczkach;) teraz pewnie tez w Poznaniu bedziesz miała stresika (bo wystawiasz kawalera no nie;) )ale pozniej wkoncu poznam Ciebie i innych yorkomaników;) ;) ;) a wystawa tuz tuz juz zostały dwa dni:-)))) troche czasu spedzimy na tych halach targowych wiec ubierzcie sie ciepło bo nigdy nic niewiadomo jak bedzie:razz:
-
tak tak bylam ,zgadza sie;) i znów z Mela bylysmy najmłodsze na ringu, ale niestety nie mialam okazji Was poznac bo bardzo sie nam spieszylo a oprocz tego to zimno nas sparalizowalo,myslam ze zamarzne tam a co dopiero psiaki:razz: no wiec bede miec okazje dopiero w piatek Was poznac i bardzo sie z tego ciesze;)
-
faktycznie masz racje Magda cos zle doczytalam dopiero piekni z pieknych beda wybierani o 16:30 to do zobaczenia w piatek;)
-
to jak prezent imieninowy to niema mezus wyjscia;) ,a co do piesków to faktycznie troche zostana same bo wystawa zaczyna sie o 10 a skonczy sie około 16 wiec troche czasu jest i jeszcze w waszym przypadku dojazd...no ja tez nie lubie zostawaic samych moich skarbów no ale cóz niema wyjscia....
-
no faktycznie cos sie nie tak dzieje:razz: a oprocz tego dzis tak w Poznaiu wieje ze glowy chce porwac a z psiakami jak szlam to myslalam ze wiatr je porwie..... trzymam kciuki za tych co jeszcze maja szanse przyjechac;) a Ci ktorzy niemoga zapewne beda ogladac fotorelacje- pewnie troche ich bedzie,bo bedzie co ogladac..;)
-
no to Renatko namawiaj meza i przyjezdzcie-trzymamy kciuki za namawianie,no a Magdzie tez sie pewnie uda;) ;) ;) szkoda ze Ciebie Dagus nie poznam moze bedzie jeszcze okazja;)
-
zdejcia Nikusiu przepiekne:loveu: :loveu: :loveu: kurcze zazdroszcze umiejetnosci robienia takich zdjec...a co do Ramzesika to szoook ale pozytywnie;) nie dopoznania chłopak....włoski długie..super....;)
-
u nas jak Melinda miala cieczke to tez czesto siusiala mialam wrazenie ze chce przekazac wszystkim psom ze ma cieczke:evil_lol:
-
[COLOR=green]no fajnie bedzie Was poznac;) juz zostal tydzien ja przyjade okolo 9:30 ,pewnie niektorzy maja nerwy bo wystawiaja swoje pociechy,trzymamy kciuki :-)))):calus:[/COLOR]
-
wiesz co widziałm ze sedziuje w Nowej Rudzie(k.wałbrzycha) na krajówce w grudniu ale z tego co widziam to sedziuje III grupe ale musisz zobaczyc czy inna grupe tez sedziuje -dzieki za odpowiedz;)
-
mam pytanko wiecie cos o p.[B]Bedrich Meszaros na co zwraca uwage i wogole....;) [/B] [B]z gory dzikei za odpowiedzi;) ;) [/B]
-
my tez juz jak wczesniej pisałam meldujemy sie;)
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
melinda:-) replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise]my takze przyłaczamy sie do powitania nowych dogomaniaków i czekamy na fotki;) ;) ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
o dziekuje Ci Waldku za info;) bo nietylko ja niewiedziałam ze sa takie wizytówki Mona rowniez-zrobie sobie pozniej podobna wizytówke i problem bedzie rozwiazany z rozpoznawaniem Dogomaniaków;)
-
ja bede w Zabrzu z moja mała Melinda;) oo włąsnie jak sie rozpoznac ze to my....:razz: ja moge tylko powiedzic ze mam teraz krótkie ciemne włoski -aaa i zaraz sprawdze jak mam numerek... a kto jeszce jedzie jutro???
-
nam tez sie jeszcze nie zdazyło ze zabrakło karmy mam dwa psiaki-8,5 kg starczy na około 5 miesiecy (nawet 6 miesiecy) acha zapomniał dodac ze to yorki;) ale jakby zabrakło karmy dostawca nie przyszedł to one z pewnoscia nie obraziły by sie na gotowane jedzonko-one pochłaniaj wszystko;) ;) ;)
-
[QUOTE] Czy ktoś juz zamówił pogodę? My zaczynamy zaraz po 10..heh..trawa będzie mokra...niedobrze....pozostaje nadzieja,że ring będzie w słońcu :smile: [/QUOTE] to ja sie dołaczam i trzymam kciuki za pogode bo my tez mamy o 10:razz: no i patrzac na pogode dzisiejsza w Poznaniu zimno,mgła to az sie niechce jechac-choc dobrze ze nie pada...;) trzymam kciuki za slońce:multi:
-
o kurcze to jakas chora kobieta niby "hodowca":mad: :mad: :mad: :angryy:
-
ooooo:razz: czyli zwiazek po prostu szuka pieniazków:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to nawet nie bede szukac miejsca blisko bo jeszcze mnie skasuja za to... to licze ze bedzie słoneczko a przedewszystkim ze nie bedzie padac zeby z tymi wszystkimi pierdołkami dojsc do swojego ringu;)