Jump to content
Dogomania

florida_blue

Members
  • Posts

    2903
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by florida_blue

  1. maggie, byłoby super. gdyby ktos decydował się na niego - prosze o wiadomość. On jest cały czas do adopcji - tak jak pisałam - w kazdym momencie może ktoś 'z ulicy' go sobie zabrać
  2. jak bedziesz spała w jej łóżeczku to pewnie pozwoli ci do 10 ;)
  3. wysłała :) i foty merle są zamówione, jak dostane to wstawie ;)
  4. Kraków jest względnie mozliwy do zrealizowania ... ;) do Katowic jest w miare regularnie i bezproblemowo. Kraków to kwestia ustaleń. Macie tam coś sprawdzonego? Pies jest BARDZO chudy. Jest czwarty tydzien w schronisku, chyba nie wychudł tam aż tak strasznie... W każdym razie świetnie wyczuwalny pod sierscią kaloryfer + ząbkowany kręgosłup i miednica. Jest do odkarmienia, trzeba zadbać o jego sierść. o merle zapytam
  5. [quote name='Lucyja']Florida a wiesz ile ten kolaczek może mieć lat ? W poniedziałek w pracy pokażę jego zdjęcia pewnej osobie, która jest zdecydowana na psa ze schroniska. Może akurat on się jej spodoba.[/quote] a tak na oko ze 2 lata. Moze mieć i 3 i 4... Napewno nie jest szczeniakiem i staruszkiem też nie jest. jutro dopytam jeszcze... na razie ma około 2 lat... no i kastracja ... nie mam wpływu na to jesli ktoś go wezmie ze schroniska dlatego wstawiłam go tutaj ... jest łagodny, nie chce pozować do zdjęć :eviltong: wiecie ile sie napstrykałam zeby te wybrać ? tak jak pisałam, profil ma lekko bullowaty, nie taki prosty jak od linijki
  6. Owczarek szkocki, samiec, młody, piekny, sierść zaniedbana, chudy. [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2358.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2359.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2360.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2361.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2362.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2363.thumbnail.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/100_2364.thumbnail.jpg[/IMG][/URL] w każdym momencie moze być wydany. Jesli macie chetnych - czekamy....
  7. to przy okazji przycinki drzewek, usuwania gałęzi - ja miałam pokrojone już drewno na zime (jak jeszcze mieszkaliśmy w domku) takie gałęzie grubsze z drzew owocowych, długość ok 30 cm, średnica ok 2-6 cm. Moj pies to uwielbiał, wsztskie zabawki to nic w porównaniu do kołeczka :> nosiła, gryzła, tłamsiła , obrywała kore... i nich sobie takiego kołeczka nawet przemieli na drzazgi - moze oszczędzi jakiś leżak .. ?
  8. podajcie adres do sprawdzenia na PW - nie jestem zbyt mobilna, a czasowa tym bardziej, ale postaram sie sprawdzić możliwie jak najszybciej
  9. ja zaraz wstawie zdjecia rudasa - ma głowe jak pitbull :-o [B]zurdo[/B]: domysliłm sie , bo przecież ile mozna czekac na psa ..
  10. tego ze schroniska pstrykne jutro .... znalazł się też merle... jest osoba która zastanawia się nad przygarnięciem go. Jesli się nie zdecyduje -[B] czy mamy jeszcze tymczas ... ?[/B] to pies , ma ładne białe ząbeczki. jest łagodny, nie goni kotów, z innymi psami ok. coś mu sie stało w łapkę, ma czymś smarowaną i zabandażowana ,...
  11. o tak tak, potwierdzam tran jest suuuuper dla psiny i pewnie chetne bedzie go zjadać. moja tak fajnie przezuwa te kapsułeczki :)
  12. ale one są jeszcze naprawde malutkie :) chociaż mąż Joli powiedział, że niedługo bedą się nadawać na pasztet ;)
  13. Jola napisała mi na gg: [I] rosną strasznie i jedzą, jedzą , jedzą... myślałam że zobaczę ich płeć ale nie wychodzi mi to wcale książka a natura to chyba trochę coś innego ze świniaczkami wszystko OK całuję , karmię, miziam wg instrukcji codziennie trochę się z nimi bawię aby się oswajały z człowiekiem [/I]
  14. świetnie :) w przyszłym tygodniu odwiedzę Jolę i obejrze prosięta. Postaram się ocenić płeć - bo teraz były naprawde malusie i to takie strzelanie. Chociaz tak jak Bianka mówiła - obstawiam, że Tiramisu jest dziewczynką.
  15. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8031/1037586dp6.jpg[/IMG] miuuuuu jaka skórka aaa :loveu: no wlasnie widze, ze umiesz foty wstawiać , brawo brawo malva :) mnie sie wydaje ze to jednak nie bedzie nurzyca, ale sprawdzic zawsze mozesz :roll: co morsik je dobrego ? widze tam suche i jeszcze coś chyba ? dajesz jej gotowane tez ? co do pasienia - jestes na dobrej drodze :evil_lol:
  16. czyli juz mamy rozwiązanie - musisz kasiu kosci kupować - takie gnaty ogromne :razz: i niech sie nad nimi pastwi.
  17. no mało tych fotek malva :D dawaj dawaj bo psina ładna :cool3:
  18. tak tak ! spaceeer :) i zdjecia ze spaceru :D
  19. ale mam nadzieje kupiłaś sobie dresik :razz: jeszcze troche i bedziesz mopgła do roboty w fabryce wstawać :P
×
×
  • Create New...