-
Posts
2903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by florida_blue
-
Mix kaukaza, Dino. W kolejnym NOWYM DOMU.
florida_blue replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
ja nawet widziałam pokaz siadania Szczotki ;) trzymam kciuki za Mamę, Tatę, palulę i Dinusia -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
już poganiam :) -
a u nas w schronisku jest haszczak i malamut ....
-
Mix kaukaza, Dino. W kolejnym NOWYM DOMU.
florida_blue replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
w czewie powstał oddział PASTEL-a.... podalam linka maciaszek.... nie mogę polecić żadnej szkoły - bo nigdy nie korzystalam z takich usług..... -
**Antosia - prawdziwy jack russel terrier ;)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
nie mów hop - jeszcze jej nie widzialaś :razz: wczoraj wieczorem Tośka sie pokazała. wychodze zawsze pozno wieczorem, kiedy nie ma juz ludzikow na dworze. I sąsiad przyjechal na motorze - zaparkował sobie i z kaskiem w rece wchodził do klatki za nami. Weszłysmy do windy a sasiad za nami - i Toska zaczeła szczekać :D tak sie wydarła ze sasiad az podskoczył :roll: mały głupol :P -
**Antosia - prawdziwy jack russel terrier ;)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
dzisiaj o 6 rano juz bylam na spacerku z nią :) ostatnim, pożegnalnym. Nawet jej sie nie chciało wstawac ;) A pozniej pojechała z Wujkiem Darkiem do samiutkiej warszawy :) A Wujek Darek powiedzsiał, że nowy domek super :) dostalam sympatyczny tel od p. Renaty , ze sunia juz do nich dojechała - obiecala mi zdjęcia :) Tosieńka jest urocza , juz sobie ich podbila. :evil_lol: sleepingbyday - tylko jej nie ukradaj jak tam przyjdziesz :D -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
czarna anda, cockermaniaczce chodziło chyba o te badania z Wrocławia -
Jaguś, zdrowiej dziewczynko !
-
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
po TAKIEJ kapieli pewnie miała już mniej energii na spacerze :diabloti: Wielkie podziękowania należą się gagacie oraz czarnej_andzie za pomoc maugo :loveu::loveu::loveu::loveu: i oczywiście dla maugo - za opiekę nad Nefrondą :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a ja w poniedz lece zeznawać :razz: -
[COLOR=purple][B]:multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
-
mamy juz hodowle ..... pies jest szaro -srebrny, takie standardowy.
-
psiak znaleziony dzisiaj - ma tatuaz. czy jest jakaś szansa na sprawdzenie tego numeru ? chcialabym dotrzec do hodowli i odnaleźć własciciela ... zkwp jest czynny dopiero w poniedzialek, nie mamy dla niego tymczasu....
-
Mix kaukaza, Dino. W kolejnym NOWYM DOMU.
florida_blue replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
ta kryza z jasniejszych włosków z tyłu głowy wygląda przekomicznie :loveu: -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[COLOR=blue]jeszcze mam jedną sprawę na dzisiaj... raczej przykrą... otóż, mimo naszych próśb, EMIR do dnia dzisiejszego nie usunęła ze swojej strony zdjęć Nefre - co więcej nie ma tam ŻADNEJ WZMIANKI o tym, że suka nie przebywa pod opieką EMIR lecz For Animals z Częstochowy. [/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue]Nie wspominam już o kwestii okoliczności w jakich znalazła się u EMIR oraz warunków w jakich tam mieszkała - co innego sugerują zdjęcia, są wyłącznie z mieszkania maugo oraz z wizyty w klinice, zdjęc w budzie (gdzie spędziła kilka dni) nie zamieszczono! Za to rachunek wystawiono nam jak za pobyt w Hiltonie :cool1:[/COLOR] -
**Antosia - prawdziwy jack russel terrier ;)
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
sleepingbyday - masz PW :) -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']ja borasol stosuje prawie nałogowo na sobie i mojej rodzinie :lol:[/quote] do czego go stosujesz ? -
Mix kaukaza, Dino. W kolejnym NOWYM DOMU.
florida_blue replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
i co słychać u Dino ? -
Westie NESTI- ma juz super domek :) niestety została głucha..
florida_blue replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
mała westie miała robione : USG, RTG, badanie krwi, wymaz z uszków. byla intensywnie leczona na te uszka - dostawała antybiotyk, kropelki , żele do uszu. Plus dochodzi: sterylizacja, szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie. Leczona jest cały czas i pewnie jeszcze to troche potrwa. Mam nadzieje że niedlugo ! Przez cały czas pobytu w DT westie jest na ścisłej diecie - dostaje puszki dla szczeniąt lub kurczaka. Kurczak jest w formie całosci (nie mam na mysli podrobów czy szkielecików) Sprawdziłam dokładnie konto i okazało się , że łącznie wpłynęło na nią 390zł. Nie jestem w stanie rozliczyć tego w tej chwili [B]dokładniej[/B] - nie mam faktury w ręce (a nawet jesli bede miała - nie wiem czy znajde te pozycje dotyczące małej, bo faktury mamy wystawiane zbiorcze, przecież nie tylko ona znajduje sie pod naszą opieką) Pozdrawiam -
Mix kaukaza, Dino. W kolejnym NOWYM DOMU.
florida_blue replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
podpis czytałam - przykro mi... ale ten Muminek to co to takiego??? skąd go masz ? biedny - z mrówkami chciał sie bawić :D ja myślę, że koniecznie należy mu sie psie towarzystwo :razz: -
*** czarna sunia shar pei *** ma dom
florida_blue replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
o ............................ :crazyeye: ale futrzak z niej - wygląda zupełnie normalnie !