[quote name='Jagienka']Nowe zdjęcia... :multi:
Piękny pychol uśmiechnięty...
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4582/bild078325tv9.jpg[/IMG][/URL]
Hahaha... (Daj mi nogę... lalala)
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3052/bild078425dy1.jpg[/IMG][/URL]
Jaki długi jęzor... :crazyeye:
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3993/bild078925vy5.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7048/bild079025la9.jpg[/IMG][/URL]
:loveu:
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7491/bild079825xl6.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6595/bild080025df9.jpg[/IMG][/URL]
No piękna doopka...
[URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img147.imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3179/bild080125jz6.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Hop Hop na 1.
Krakowianki :) nie zrzucajcie na Trop tak odpowiedzialnej decyzji, pomóżcie jej, ona szuka domku po raz pierwszy. Może umówić, ale pomóżcie jej sprawdzić domek.
[I][COLOR=blue]"Witam pani Agnieszko przepraszam że nie informuję co u Gapci ale nadal nie mogę się zalogować na dogo w niedzielę spotkam się z mosii to poproszę żeby przesłała fotki Gapuni.Gapunia ma się dobrze szybko opanowała wchodzenie na kanapę i teraz śpi z nami rozkoszna i kochająca istotka:))Przykro mi z powodu OZZIEGO łzy płyną mi po policzkach za każdym razem kiedy wchodzę na dogo:(... brak mi słów to nie ludzie !!!wierzę w to że zostaną ukarani za to co zrobili(..) Pozdrawiam i życzę samych sukcesów !!!
--
Kasia"
[/COLOR][/I]