Mery teraz z Panią jest na urlopie, po tym mają paść decyzje, więc może dlatego nie mamy wieści, a ja też nie chcę wydzwaniać, skoro dziewczyny już nawiązały kontakt, to po co się mieszać. Musimy czekać.
[SIZE=1]Ps. Faro usunęłam[/SIZE] :roll:
Zwineliśmy dywan do prania i Theta nie mogła sobie poradzić :evil_lol:
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8990/11mgmikoszewo001xs2.jpg[/IMG]
Wszystko mi się rozjechało :angryy:
[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/6603/11mgmikoszewo002bk1.jpg[/IMG]
Więcej w naszej galerii :evil_lol:
Moja Kluseczka ma teraz ciężki okres :( Wczoraj po urojonej ciąży, miała urojony poród. Oczywiście dzieciątkiem okazała się ukochana piłeczka, chociaż kolorystycznie podobna do mamusi ;) Wszystko ciężko przeżywamy, a dopiero co po ogromnej gorączce jesteśmy -> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29227"]więcej[/URL]
Kłębią się myśli w tej główce sierściatej :shake:
Zwineliśmy dywan do prania i Theta nie mogła sobie poradzić :evil_lol:
[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8990/11mgmikoszewo001xs2.jpg[/IMG]
Wszystko mi się rozjechało :angryy:
[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/6603/11mgmikoszewo002bk1.jpg[/IMG]
Jeszcze kilka przed plażowych :eviltong:
[COLOR=magenta]Moje dwa szczęścia :loveu: [/COLOR]
[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9411/11mgmik001rh9.jpg[/IMG]
uuuu ale wielka :crazyeye:
[IMG]http://img284.imageshack.us/img284/9240/11mgmik002as9.jpg[/IMG]
Zmiana miejsc :D
[IMG]http://img464.imageshack.us/img464/1257/11mgmik003sj0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6351/11mgmik004yh5.jpg[/IMG]
[LEFT]Można wpłacać tu:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]Alarmowy Fundusz Nadzieji[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=#000000][SIZE=3]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=#000000][SIZE=3]
MultiBank
z dopiskiem: "dla Żabci"
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=#000000][SIZE=3]Pieniążki będą przekazane mosii, albo czekać aż mosii poda nr rach.[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak Żabka?? Wiadomo jak wyniki??[/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][COLOR=#000000][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]