[quote name='loozerka']Agai Theta- mnie ruszyło- wiec chyba to dobry pomysł, bo choc trochę moze pomoc. Ale blog z tego linku na allegro u mnie sie nie otwiera. Ja mam pytanie dot. warszawskiego arsa- czy tu jest jego wątek?
No i ja nie wiem w koncu jak to jest z tą Mary- mosii- masz ja do adopcji, czy raczej nie, czy też obecnie jeszcze nie wiesz?
Blog już powinien się otwierać, tylko wymaga aktualizacji :oops: . Wątek Arsa.
Hmmm Mary?? W sumie szuka domku, tylko nie wiadomo kiedy będzie do wydania i czy będzie....
Mosii czekamy na zdjęcia Buniulki :lol: