Okazało się, że zaczyna sie zapalenie. Theta dostała antybiotyk i za dwa tygodnie trzeba operować. Mamy być w stałym kontakcie, wet bedzie chyba po pracy zajeżdżał do nas, jak za 4 dni nie przestanie krwawić to dostanie jakis ostrzejszy hormon.
Co ja mam robić, Thetka chora Chester w schronisku to wszystko jest do dupy a ja beznadziejna nic nie umiem załatwić........... :-(