Jump to content
Dogomania

Legion23

Members
  • Posts

    671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Legion23

  1. [quote name='Kar0la']Napiszę do cioteczki Dąbrówki, ona ma fajnego kuzyna, który jedzi czasami na trasie Warszawa-Gdynia, nam pomógły przewieźć Zębatkę z Gdyni do Warszawy...może będzie jechał niebawem...zapytam...[/quote] oo, właśnie o Kuzynie Wielkim myślałem, że może mógłby przewieźć :D
  2. dzięki za chęć pomocy, w razie co - będę pisał pw :)
  3. nawet już od piątku wieczorem ;) (pojutrze - 23 czerwca) ja transporterka nie mam
  4. [B]irma[/B], jeśli znajdzie się transport od Warszawy do Ciebie, to mogę go parę dni przetrzymać w razie czego, a ponieważ w piątek jedzie Busia z Radomia do mnie, to i on pewnie mógłby się zabrać z Dorotą tylko ja się na szczeniakach nie znam - w razie co, to proszę instrukcje, jak to małe pysio karmić, żeby jadło :)
  5. super, dziękuję za informację, domek się szykuje :) czerwona obróżka kupiona :)
  6. OK, tekst ogłoszenia już przerabiam, czekam na zdjęcia przybranego synka :) chwilowo ogłoszenie wygląda tak: Microsoft Word: [URL="http://legion23.republika.pl/psy/mama.doc"]http://legion23.republika.pl/psy/mama.doc[/URL] OpenOffice.org: [URL="http://legion23.republika.pl/psy/mama.odt"]http://legion23.republika.pl/psy/mama.odt[/URL] Adobe Acrobat: [URL="http://legion23.republika.pl/psy/mama.pdf"]http://legion23.republika.pl/psy/mama.pdf[/URL] jeśli coś zmienić, poprawić, coś nie działa, nie wiecie jak ściągnąć, wydrukować itp. - piszcie do mnie na pw :)
  7. powiedzcie jak zmienić ogłoszenie - w takim razie albo sama mama, albo mama z dzieckiem... tylko innym? będą fotki nowego dziecka?
  8. właśnie usiłował spać, a na dźwięk aparatu wstał i pyta "co chcesz?" :) (na ostatnim zdjęciu ma taką pytającą minę :))
  9. tanitka jedzie 22 czerwca Warszawa-Radom-Warszawa: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&page=5
  10. jak tam Busia się miewa? co lubi jeść? czy reaguje na imię? czy rozumie, co się do niej mówi, czy zna jakieś komendy?
  11. podnoszę wątek ;) czy pekińczyk jest w ogóle do wydania, czy p. Magda chce go sobie zostawić? a jak piesek ma na imię? :)
  12. [quote name='jnk']A ja apeluję o dodanie do ogłoszenia o Fuksie jego fotki - to podniesie oglądalność o 200%.[/quote] w każdym ogłoszeniu, które robię, każdego psa, jest 1 albo 2 zdjęcia
  13. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7647/plakatnosowka2qh.jpg[/IMG]
  14. jakby ktoś szukał wątku pekińczyka - podnoszę :)
  15. stronę schroniska już obejrzałem ze 2 razy :) mogę wyjeżdżać na dłużej, dopóki nie mam psa w domu, jak mi przybędzie Busia, to tylko z nią albo jak się jej już pozbędę ;) ma być u mnie na tymczas. z nią do schroniska to raczej nie, więc... jak znajdzie nowy dom, to dopiero będę wolny. Busia ma 10-13 lat i jest malutka, jej wątek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26456
  16. [B]pixie[/B], a potem pani patrzy z okna "eee brzydki pies" i przez domofon mówi "nie, ja dziękuję"... już tak bywało... z jednej strony trzeba te psy jakoś ludziom wciskać, a z drugiej... lepiej jak człowiek sam się pofatyguje, bo jak trochę się zaangażuje, to potem mu będzie szkoda tego wkładu pracy, i jest szansa że jak postarał się te trochę, to postara się jeszcze trochę... i psa nie odda "z powodu alergii" itp...
  17. [quote name='Aga_Mazury']Jeśli komuś bliski jest los Salomonka i psiaków z pogotowia psilos to : taaadam...:multi: [FONT=Arial][SIZE=2]"...mam zgodę TVN na zabranie psiaków :smile:))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jutro zabiorę Salomonka, Karmelka i Bogusia. Proszę trzymać kciuki![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Być może znajdą dom.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Serdecznie pozdrawiam,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Janusz Orzechowski"[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jutro o 8.30 w TVN Pan Janusz i maleństwa wystąpią w programie "Dzień Dobry TVN" [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=seagreen]Bądźmy tam z nimi.....:loveu: choć sercem skoro nas nie chcą w TV ;-) [/COLOR][/FONT][/B] przecież Salomonek to "dogo...psiak" __________________[/quote] o, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26473"][B]Karmelek [/B][/URL] się tu znalazł... znalazł dom? bo ze [URL="http://www.kundelpolski.pl/?strona=interwencje"]strony[/URL] zniknął, a na mail mi Psi Los nie odpisał.
  18. [quote name='jnk']Legion, dobrze by było, żeby w ogłoszeniu znalazło się zdjęcie Dino. Bo tak bez fotki trochę trudno oczekiwać, że ktoś się zainteresuje. ;)[/quote] otwieraj w Wordzie a nie w WordPadzie - albo w Adobe Acrobat Reader, albo w OpenOffice.org :)
  19. a tak sobie dojazdu szukam, a może też komuś się przyda... chyba że pies ma już szanse na dom w okolicy tak to bym mógł powiesić ogłoszenia / popytać w Warszawie, czy komuś się nada pekińczyk ;) myślałem o pojechaniu do Korabiewic celem zrobienia zdjęć (i może przy okazji zrobienia zdjęć innym psom), ale czekam ciągle na telefon w sprawie suczki z Radomia, która ma do mnie przyjechać i nie wiem którego dnia :( i nie wiem czy jestem wolny
  20. czyli pociągiem ani PKSem nie pojedzie... chyba że go najpierw zawieźć samochodem do Skierniewic czy Żyrardowa do weterynarza, takiego co oprócz zaszczepienia da książeczkę, w niej zaś naklejkę szczepionki, swoją pieczątkę i podpis... co do wożenia pekińczyka "w kagańcu" - taki wymóg: pani w sklepie mi powiedziała, że w Polsce nie produkują kagańcow na pekińczyka, i poradziła, żeby go przewozić w torbie. specjalnej torbie do transportu małych psów, z siatką po bokach, albo innej, byle by mógł w niej oddychać. tak tylko podbijam wątek... z Warszawy do Żyrardowa PKP Koleje Mazowieckie co godzinę z Dworca Zachodniego o każdej :54 (8:54, 9:54, 10:54 itd.), 6,80 zł, dalej z Żyrardowa o 12:45 lub 14:45 PKS (oba kursują tylko w dni nauki szkolnej), lub 16:00 (tylko w dni powszednie) - 23 minuty do Korabiewic. lub z Warszawy do Skierniewic PKP Koleje Mazowieckie co godzinę z Dworca Zachodniego o każdej :54 (8:54, 9:54, 10:54 itd.), 10,50 zł, potem ze Skiernierwic PKSem: 9:00-9:26 Korabiewice lub 11:20-12:12. UWAGA brak autobusu powrotnego, czyli pierwszym trzeba przyjechać, a drugim (12:12 z Korabiewic) pojechać do Żyrardowa (na 12:40), i z Żyrardowa wracać do Warszawy: PKP 13:11, 14:16, 15:16 itd.
  21. podnoszę :) dziś? jutro? pojutrze?... :)
  22. skąd pekińczyk trafił do schroniska? z łapanki, czy oddany przez właścicieli? ma szczepienia i książeczkę?
  23. [quote name='Mysia_Zabrze']Nie otwiera mi się ogłoszenie Rediego :( [/quote] już powinno działać.
  24. ogłoszenie [B]Dino[/B]: Microsoft Word: [url]http://legion23.republika.pl/psy/dino.doc[/url] OpenOffice.org: [url]http://legion23.republika.pl/psy/dino.odt[/url] Adobe Acrobat: [url]http://legion23.republika.pl/psy/dino.pdf[/url]
×
×
  • Create New...