[quote name='Tascha']W Banku Pocztowym 5 zł? :shake: ja mam konto w Pocztowym - nie mozna zrobic transgranicznego przez net, a ze główna placówka w Bydgoszczy to wogóle to nie jest łatwe , i a koszt to zdaje się min 25zł ( bo tam procentowo od kwoty przelewu licza) + jakieś jeszcze koszta...
no chyba,ze w ciagu ostatnich dni sie cos zmieniło...
chyba sobie drugi rachunek w ING otworzę:razz: ile sie tam płaci za konto miesiecznie?
Ja sie wogóle zastanawiam nad załozeniem konta walutowego...czy to nie byłoby korzystniej:hmmmm: ma ktos może?[/quote]
[URL="http://www3.ingbank.pl/u235/navi/53968"]Konto z Lwem Direct | Konta osobiste | Oferta dla Klientów indywidualnych | ING Bank Śląski[/URL] ;)
Za konto zwykłe nic nie płacisz. Zwykłe nie jest oprocentowane ale jest coś takiego jak OKO - oprocentowane, całkiem fajne, poza tym konta walutowe są całkiem niezle oprocenowaane :D