[quote name='duzebzium']Kurcze jeszcze wczoraj była stawka ilościowa (podział tylko psy i suki)... dzisiaj patrze czy coś dodali, a nawet stawka ilosciowa znikła :shake:[/quote]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Oj jak dobrze, że o tym piszesz – znaczy się nie tylko ja to widziałam ;) Już zaczynałam wątpić w to co widziałam (a teraz nie widzę) :evil_lol:[/FONT][/SIZE]