Wiecie mam dziś same goopie skojarzenia i jak spojrzałam na jej wyszczerbione uchole, to pomyslałam, że ktoś ją po praniu na sznurku do wyschnięcia klamerkami przypiął.
Wiem, wiem goopoty gadam.
[quote name='Maupa4'][I]Umiem latac wiecie ??[/I]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/200/e869037c3562aa05.jpg[/IMG]
[/quote]
Dzielna, mała Motillunia.
Tak się odrobinkę czuję, jak chrzesta, więc proszę o całkowite wycałowanie tego słodkiego pysiaczka.
Sanatorium, w którym przyjmują z psami, normalnie w szoku jestem. Super!!!
A przy okazji: Serdecznie zapraszam na bazarek z przeznaczeniem na sterylki
Linka w podpisie :)
Fona, mogę prosić o wrzucenie też linki do mojego bazarku.
Tej wiosny kochamy się dla sopockich sterylek!!!!!!
Ostatnio coś mi kasy brakuje, to choć tak się przyłączę, do mojego ulubionego celu.