Hey Marcjaszka.
No wiesz co ! Takie super fotki, a jak na gg prosiłam żebyś mi wysłała to tylko kilka powysyłałaś mi i powiedziałaś że więcej nie ma :mad: No wiesz co ! :eviltong:
Sonia123 nie chwal się szczeniakiem Boogie bo nie wiadomo czy by poszedł szczeniak na pewno do ciebie jako pierwszej. Tak tylko powiem że ty chcesz na warunkach hodowlanych, a często bywa tak że to jak szczenie zostanie to idzie na warunkach hodowlanych, a tak to normalnie bez komplikacji idą do domków normalnie . . . :roll: