moja sucz nie pozwala sobie nawet łap obejrzeć nie mówiąc o obcinaniu, ale...radzę sobie w ten sposób: córka częstuje psa całą porcją kolacji (chrupki) a ja obcinam pazury. I tylko córka nadaje się do tego, bo mąż skończył porcję a ja miałam dopiero obcięte dwie łapy. I niestety też zauważyłam, że nerw przesuwa się do przodu...
po konsultacjach z zaufanym wetem : operacja w tym terminie może dać poważne komplikacje: krwotok,
[SIZE=2]trudne gojenie rany. Bo okolica operacyjna jest mocno przekrwiona i rozpulchniona.[/SIZE]
[SIZE=2]To plus jej wiek ....[/SIZE]
[quote name='lolka']no i sterylke na następny tydzień....niestety sterylki nie udało się w tym tygodniu zrobic bo pindolinda dostała cieczkę:roll:[/QUOTE]
a w następnym można?
[quote name='luka1']Wydaje mi się, że nie bardzo kontroluje sikanie bo był bardzo zdziwiony kiedy zauważył że leci siusiu - [B]zaczął to zagarniać piaskiem[/B]. [/QUOTE]
to takie kocie zachowanie- koto-podhalan:loveu:
z tym wstawaniem to pewnie wszystkiego po trochu: i nerki i stawy:-(
a nie ma gdzieś przy ogonie jakichś ran? moja kotka tak miała : pojechałam z nią do weta przygotowana na najgorsze, bo ciągnęła zadem ... a okazało się została pogryziona przy ogonie i to zropiało w środku.
a moja podhalanka łazienki nie lubi:eviltong: woli tam nie wchodzić, bo tam czasami jest torturowana - tzn. kąpana:evil_lol: Gacek nie ma jeszcze takich skojarzeń to i lubi łazienkę.
oby żyło Ci się Gacusiu na Mazurach dłuuugo , zdrowo i szczęśliwie:loveu:
a nam pozostał do uregulowania dług u jamora i transport - ale nie martw się z bazarków wystarczy:p
[quote name='Viris']
[/quote]
Viris można wiedziec co się stało z Twoimi pięknymi zdjęciami ? już drugi raz chciałam komus pokazac tego pieknego piesa Thaia i....:placz:
[quote name='Szarotka']
Gacek
zjedz u Jamora placek
Popij woda zrodlana
Moze ciotki przystana
i o tobie pomysla
z trzosika grosika przysla :):)[/quote]
mogę to (z poprawkami) wykorzystać do bazarków?
Gacuś dziś zarobiłeś 241, 00 zł na bazarkach:multi: można powiedzieć , że 16 dni u jamora;) na "tuczeniu".
Dziękujemy BieM,Danucie,maciaszkowi,megii1,Szarotce:loveu: