Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. a to tak to niech sobie pospi...i tak masz szcęscie..mój kolega małzonek wstaje co dzień o 7 i mi nie daje spac, wprowadziłam zakaz opuszczania łózka do 8 ale trudno wyegzekwować:)
  2. hmm Pan ,spi?? to niech wstaje !!!rano jest juz:)
  3. wymiziać Stworki ode mnie prosze:)
  4. oj Sarunia ale cie wymęczyli:)
  5. jeszcze spi????? co mu dosypujecie do jedzenia;):evil_lol:
  6. ooo rozczłonkowali piesa:) sliczny rozczłonkowany pies:) szczególnie ogonek mnie wzruszył nie wiedziec czemu..;)
  7. agbar

    Mejk

    [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]I co? Jak tam spacerek? Jak tam zdjęcia?:eviltong: :lol: [/B][/I][/COLOR][/quote] czyzbym zaspała????? juz był spacerek???:) hihihi:evil_lol:
  8. dziń doberek:) co tam słychac u najwselszego psa? jakies nowe foteczki będą zaraz rozumiem?:)
  9. Pan obiecał ze juz nie bedzie:)
  10. a bliżej jakos mozecie wyjasnic?? ja nie byłam z wami latem:) hihi
  11. gdzies koło lidla??? tak?
  12. halo ludkowie co z jutrzejszym spotkaniem w Katowicach?????
  13. :) moze nastepnym razem?:)
  14. mniam mniam:evil_lol: jaki dobry to musiał jogurcik:) a jaki długi pyszczek musiało miec stworzenie..ty niedobra ty ty.....do miseczki nie mogłas pieskowi dac jogurcika;)?
  15. ślicna Safinka ślicna taka do zamiziania:)
  16. nic nie wiem własnie pisłąm smsa do Mrowy tez dokładnie nic nie wie. wynika z pisaniny na forum ze o 12 ale jakos wszyscy zamilkli...a Ty bedziesz???
  17. a ja zagladałam:) i Mejk opowiadał o Safci:)
  18. mniam mniam pyszny...pieseczek;)
  19. no to pozwalam:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185736.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185735.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185734.jpg[/img]
  20. a wczoraj sie popisywał przed gośćmi:) znowu błagał o wejscie na łózko...i jak mu nie pozwolić:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185630.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185631.jpg[/img]
  21. znowu nikt do nas nie zaglada:( a my i tak sie wkleimy:) po spanku trzeba sie otrząsnąc:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185680.jpg[/IMG] mniam mniam pyszny pan:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185678.jpg[/IMG] pysznyyy jeszcze jeszcze:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185677.jpg[/IMG]
  22. agbar

    Mejk

    Mrowa skanuje kompa moze dzis dołaczy do nas:):multi:
  23. [quote name='Agnes']my tez sie stesknilysmy :( nie wiem dlaczego dopiero teraz ale w koncu trafiłam:) piekne zdjęcie. cudnne psisko:) a na tym zdjeciu to mniammm:) dumna i piekna:)
  24. hmm ja to chyba jakas zboczona jestem bo pupke zauwazyłam ale brak łap nie hihi:):evil_lol:
  25. jesli ktos jeszcze ma ochote popluc monitor jak Debest:) to moze sie uda dzieki temu:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185679.jpg[/img]
×
×
  • Create New...