Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. agbar

    Mejk

    mrówa ma zdjęcia na poczcie:)
  2. a to co Was tak natchneło?
  3. agbar

    Mejk

    Mrówencja leć na pocztę:)
  4. w galerii Dilka jest pare juz:)
  5. nie zechcecie jej przygarnac , troszke sie do niej przywiążecie...:) śliczna mordka
  6. pędzę ogladać Cimi:)
  7. a potem przyszła ONA... i Dealer oszalał.........najpierw chciał ja zniszczyć, zagryźć,przestraszył ja na smierć... [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185923.jpg[/img] a potem ho ho moja psinka sie zakofała..:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185922.jpg[/img] szczekały, piszczały, warczały ,biegały... [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185921.jpg[/img] ale kiedy pojawił sie rywal.. [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185920.jpg[/img] nie było rózowo.. [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185915.jpg[/img] stanowczo zakochani woleli byc sami... [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185916.jpg[/img] były i tańce godowe... [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185917.jpg[/img] nawet jesli rywal chciał sie przyłaczyv był ignorowany:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185918.jpg[/img] Dilus szpanował uszami:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185919.jpg[/img] zapomnieli o wszystkich...bawili sie sami [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185921.jpg[/img] on juz nie chciał a ona błagała...:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185922.jpg[/img] musielibyscie zobaczyc jakim tesknym spojrzeniem Dili odprowadzał ja do samochodu, wmurowało go w ziemie stał i piszczał...ale moze jeszcze sie spotkaja:)
  8. [quote name='Cimi']A macie zdjęcia Olka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ? On robi b. ciekawe miny :cool3: :lol:[/quote] ja nie mam ale ktos jeszcze robił tylko kto....:)
  9. [quote name='zaba14']HaHaHa :lol: :lol: nie tylko Ty masz, jak psy są obok siebie to jeszcze da sie jakos radę, gorzej jak biegaja osobno to już wogole sztuka :evil_lol:[/quote] ostatnio w ciemnosciach to przez pomyłke dostało sie ode mnie Mejkowi a Dili złapał nagane od Mrówy:)
  10. Panie szukają aportu...:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185913.jpg[/img] aby uczcic odnalezienie aportu Dili szalał na dwóch łapach [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185914.jpg[/img]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][I]:p mam problemy z odróżnianiem Dealerka od Mejkunia :oops:[/I][/quote] Ala...ja tez:oops: :evil_lol:
  12. Mejk i Dili trzymali sie razem.. [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185903.jpg[/img] potem dołaczyli do pań:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185904.jpg[/img] dili pomagał Kaji szukac zaginionego aportu [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185905.jpg[/img] ze szczęscia Dili chodził na dwóch łapach:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185906.jpg[/img] wystawiał uszy i zębiska:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185907.jpg[/img] zaczepiał Sare:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185908.jpg[/img] gonił i był goniony [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185909.jpg[/img] dołaczyła reszta gonionych i goniacych:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185910.jpg[/img] cdn
  13. na poczatku dziekuje wszystkim za przesympatyczne spotkanie i za cierpliwość dla Dilera Kilera:) a było to tak: Dili juz z auta wypatrywał kolegów i kolezanki [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185895.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185894.jpg[/IMG] sa znaleźlismy sie:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185896.jpg[/IMG] Sarunia chciała blizej poznac Diliego ( a moze Mejka hihi) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185897.jpg[/IMG] Mejkol oczywiście sie pozywiał... [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185899.jpg[/IMG] Dili nie mógł byc gorszy... [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185900.jpg[/IMG] Powitanie i próba zabawy z Metką [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185901.jpg[/IMG] cdn
  14. czyli juz zaczynam za momencik:)
  15. bedziemy trzymać:)
  16. czy to zdjęcia z rana czy pan Pies tak cały dzień w łóżku sie wyleguje?:)
  17. halo byłam tu:) nie powiem ze sliczna tu bo jej osobiscie to powiedziałam :) puchatek kochany:)
  18. halo:) ja tez bede zagladać:)
  19. strasznie strasznego Dilerka:) zaraz powklejam zdjatka:)
  20. ooo jaki sliczny rozanielony wyspany psik:) a teraz na spacerek i zdjatka pstrykac:) czy u Was tez tak sypie snieg?:)
  21. [quote name='an3czka'][COLOR=navy][B][I]No to my codziennie [U]niby[/U] wstajemy o 8. [U]Niby[/U], bo dzwoni sobie budzik i ja wstaję (albo już wcześniej wstałam), a mąż kochany mówi "to ty pierwsza do łazienki a ja po tobie" . Efekt taki, że on wstaje później niż ja... Gdzie tu sprawiedliwość??:lol: [/I][/B][/COLOR][/quote] nie ma sprawiedliwości na tym swiecie:)
  22. dla Nery:bday: :new-bday:
×
×
  • Create New...