Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. kosciste??? buuuuu ja naprawde go karmie................czasem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: miłego dnia:)
  2. a gdzie tam????:-o jak zwykle gdy cos zjadł po prostu sie smieję bo nie moge pojac jak on to wyciaga z mojej zamknietej torby...:)
  3. eee no moze nie bedzie tak źle ,moze chociaz spioszki rano z oczków powyciera........w pościel:)
  4. no nie dośc ze pozarł mi portfel, zjadł swój paszport to jeszcze sie zbyka patrzy...banditen jeden:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185601.jpg[/IMG]
  5. Ale sie tu narobiło:) jeden niecały dzionek mnie nie było a tu tyle do ogladania Ozzulina:) ale fajnie:)
  6. ajajaj cały dzien mnie nie było a tu prosze polowanie stójki i sliczny jak zawsze Bascolot:)
  7. Dilerek chyba wyczuwa mnie....ja chce zostać ale nie moge sie zdecydowac to on sie zdecydował:) kochana mordka moja:) jamochłon cudny:)
  8. i jeszcze poranne wspólne lezenie:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185599.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185598.jpg[/img]
  9. a ten kotek to kolezanka Dalera Mafia - uwielbia skakac ludziom w nocy na brzuch..ludziom czyli mi:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185600.jpg[/img]
  10. poranny atak na Pana:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185597.jpg[/img]
  11. oko zjadacza paszportów:) [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185629.jpg[/img]
  12. Własnie wrócilismy przed chwilką do domu...nie ma juz portfela - Dili go przeżuł i wypluł a tak wyglada jego paszport [img]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/186367.jpg[/img]
  13. Ukłon w stronę fotografa:) piekne zdjęcia:) a Szpilunia.....hmmm jak wymysle lepsze okreslenia niz piekna, oszałamiająca , szalona, sliczna, doskonała,cudna faflunka to dopiszę. masz tam jeszcze cos w zanadrzu dla nas??:)
  14. [quote name='Agga'][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/9889/tndsc050458zp.jpg[/IMG] Tak wymęczyć psiaczka:roll:[/quote] to nie ja ja jej nie meczyłam:)
  15. [quote name='dbsst']no dobLa nie bijemy ;)[/quote] uff jakos mi tak ulzyło:) teraz musze wyjsc a potem cos jeszcze powklejam narka:)
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]A ja obejrzałam :p[/I][/B] [I][B]Bidulka ta dobermanka jak ją ta dzika sfora goni :cool3:[/B][/I] [/quote] ta dzika sfora skaładała sie głównie prez wiekszosc czasu z mojego Kilera:) zakochał sie po uszy bidul:)
  17. [quote name='Cimi']No jak za jakiś czas będzie jeszcze spacerek np. w Chorzowie to chętnie przyjedziemy ;).[/quote] ja też:):)
  18. [quote name='dbsst']zobaczymy co da sie zrobic ;) :evil_lol: :cool3:[/quote] zobaczcie:):evil_lol:
  19. [quote name='asiunia']Hej!! Witamy w niedzielne przedpołudnie:cool3:Jak tam Dealer po spacerku?:evil_lol:[/quote] witam witam:) pies wczoraj zdechł..hihi lezał i lezał i nawet o jedzeniu zapomniał:) chyba mu sie marzyła pewna młoda sliczna szalona dobermanka:)
  20. [quote name='dbsst']a gzdie WIECEJ fot :mad: :cool3:[/quote] ze spacerku juz chyba wszystko wkleiłam :( nie biiiiijjjjjjj plisssssssssssss:)
  21. jestem jestem. dziekuję Lucy za sliczne zdjęcia i filmiki:) zaraz ci wysle na emila te które zrobiłam:)
  22. [quote name='zaba14']hehe to juz wogole bedziecie mieli problem w rozpoznawaniu ktory to Diler a ktory to Mejk hihi[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. czy ja słyszałam "ciasto"??:)
  24. niech sobie chłopak ma...we wtorek bedzie juz hmm...bezjajeczny...
  25. tym razem nie pieska sciskam tylko ciebie..za dobre serce:):loveu:
×
×
  • Create New...