-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No to ty nie wiedziałas że ja to jestem dyżurną ciekawską:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A robota fajna- tzn fajnie brzmi:cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Brzmi fajnie i jest fajna:diabloti:i fajnie ze placa,bo potem moge isc na fajne zakupy:evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahaha no to chyba razem bedziemy przez palce ogladać i kurfować:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ales ciekawska:diabloti:Pracuje dla domu aukcyjnego,normalnie moge pracowac w domu ale od czasu do czasu musze byc w biurze,szczegolnie jak okres urlopowy sie zaczyna albo ktos zachorzeje:roll:i wlasnie kolezanka jest chora ,wiec w tym tygodniu beda mnie tam czesciej ogladac:diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahaha spokojna twoja rozczochrana, nie ma szans na wygrana a na gola to tylko wtedy jak Chrowacja wystawi skład rezerwowy ale i tak spitolimy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]P.S. Weź papierową to się nie potłucze:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wyjatkowo dzis nie bylam na zakupach:diabloti: az sie boje na ten mecze patrzec:evil_lol::evil_lol:
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/288/11877891c4a76dd5.jpg[/URL] buhahhahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czesc Alunia:multi:
- 78403 replies
-
No normalnie jaka piekna walka:loveu:jestem zachwycona...tylko krwi malo:diabloti:
-
witam kibicow:evil_lol: wrocilim ze pracy:roll:ide szykowac cos na grilla i na podlanie kleski naszych dzis wieczorem:diabloti: Oby nie strzelili gola,bo zas ze szczescia czy tez zdziwienia wytluke pol zastawy stolowej:evil_lol:
-
Dilski goooolaaaaaa:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/287/e850694607a9a415.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/287/d3b6b351cfa30afe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/287/176209b119213bae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/230/c04bac65b20a1dc6.jpg[/IMG][/URL]
-
Dilski do reprezentacji:multi::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/287/7b2b41b2b51ea286.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/231/9c4eaa967478a08e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/287/6ea0e029129e4b95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/231/983358ee47087a49.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie ludzienki:multi: Doba mi sie ostatnio skurczyla jakos:roll: Dili jakby lepiej,oczka mu juz nie ropieja,apetyt odzyskal i humor tez:p Dzisiaj mielismy gosci i goscie grali w pilke:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/287/596ef4b6bebad78e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/230/66c26c225a18a5fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/230/9b7691a4284d15f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/288/4e7d0ddf9798566a.jpg[/IMG][/URL]
-
mmmmmm dobre truskawy nie som zle:loveu: Witanie wieczorowa pora:multi:
-
mmmmmmm dlugiiiii, cetkowany,krety....oburacz do ust przylozywszy...eeeee...:roll:cos nie ten teges....a mialam tylko napisac, ze :jakie piekne wezyki:loveu: czesc Alicjo miziajaca weze:loveu::loveu::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wyrazów których nie rozumiem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hipo..cośtam;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hipo...potam:diabloti: witom cie rybenko:loveu:
-
I jeszcze ten powtorzony rzut wolny jak Arturek mial juz pilke w rekach...... Druga polowa byla piekna naprawde,ale jak pomysle o meczu z Chorwacja to mi slabo...widzieliscie co Chorwaci zrobili z Niemcami??to dopiero byl piekny mecz.....
-
[quote name='natalia_aa']Eee... kiedy oni tylko pierwsza połowę spieprzyli,w drugiej naprawdę grali dobrze! Za wygraną dostaliby 3 punkty, za remis jest tylko 1... Sędzia, zasrany kutafon, musi być sprzedany jak nic! Boruc tyle zrobił w dzisiejszym meczu, tyle razy nam doopę uratował i wszystko to poszło na marne w jednej chwili, przez kretyna Howarda Webba :/[/quote] Dawno nie widzialam zeby za takie przewinienie dowalic rzut karny:shake: Boruc jest wielki,ale tylko jeden niestety:roll:
-
[quote name='natalia_aa']Qrwica! Co za pieprzony sędzia :/ durny, łysy Anglik... Za co on tego karnego do cholery podyktował, sprzedany on do cholery czy jak? Ciekawe kto mi zwróci kasę za paczkę wypalonych papierosów... Tak żem się wqrwiła, że aż mi łzy poleciały :/ PS: Sorry Dorian za offa :D[/quote] tez mi cisnienie podniosl lysol:angryy:nie tylko cisnienie zreszta......:evil_lol:podnioslo stolik jak sie zerwalismy i nie mam paru kubkow, kieliszkow i talerzykow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
czesc ...kaleko:diabloti:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]helloł[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]piękne kwiateczki Ci urosły[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i piesiek też:razz::razz:[/COLOR][/B][/quote] szczegolnie piesek:loveu::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o tak ....może być Vectra kombi....fajne przestronne :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanek z samego raniolka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] problem w tym ze mnie sie opele nie podobujom:shake:mogli mi przyslac czesc do hmmmm....do audi np.:loveu:bym sie ucieszyla i zaraz bym sobie autko do kompletu dokupila:multi::evil_lol: witanek:multi::multi:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]sie odzywam a ty co?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja pije hebatkie:diabloti:
-
widzialam GO....:roll:fstretny jak nie wiem co....bleeeeeeee a Ciebie witam cieplo i czule:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Ago:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No Dili sie załatwił:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Hmmmm ale i tak bosko wyglada:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images34.fotosik.pl/283/c47b1f16c8334c88.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A z tą częścią to Klockowa świetnie powiedziała, popieram:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] rozgladam sie juz za autem pasujacym do tej czesci:evil_lol::evil_lol: a ty mialas sie odezwac na gie w jakims tam celu:cool1:?
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dili i te jego zęby są po prostu zabójcze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images29.fotosik.pl/228/bfe7dbaeea66685a.jpg[/URL] :loveu::loveu: śliczny :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć Wam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czesc Zonkilku:multi: [quote name='Selket']Cześć :multi: Jaki on ma uroczy uśmiech :evil_lol:[/quote] noooo jak pancia:grins::evil_lol:
-
Alu tez wlasnie mysle ,ze moze te robale powoduja to ropienie oczkow:cool1: Mysle tez skad se wyhodowal te robaczki...dobrze ,ze mam nawyk patrzenia od czasu do czasu co moj pies wydala....:cool1:
-
A takie kwiaty rosna zarobaczonemu w ogrodecku:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/283/09259aad41e63860.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/227/33188f93e0fa9952.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/228/d04f0049e54041e8.jpg[/IMG][/URL]