[URL="http://forum.boksery.pl/tematy8/bokser-pele-juz-w-hotelu-u-trenera-szczegoly-na-dogomanii-vt2849,25.htm#56991"]http://forum.boksery.pl/tematy8/bokser-pele-juz-w-hotelu-u-trenera-szczegoly-na-dogomanii-vt2849,25.htm#56991[/URL]
to strona z forum bokserowego.
Teraz nie mam watpliwosci, ze PELE nie jest psem, ktory bedzie potrafił sprostac wymaganiom pani z Wadowic i wzajemnie.