:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
właśniedostałam od Faro ten link.......
jestem w szoku:-o
Kochani, jest mi strasznie miło, że jednak ktoś docenia to co robię ale uwazam, że ja absolutnie na taki tytuł nie zasługuję. Sa osoby, które od wielu lat sa wolontariuszami w schroniskach i pracuja tam ciezko fizycznie,
np AgaG. Osoby które pomagaja psom na duzo wiekszą skale niż ja np Bea-jamniczara, Irma, Ania-tygrysiczka, która nie przepusci zadnemu biedakowi........ musiałbym wymienic wszystkich. Kazdy robi tyle ile moze i ciut więcej;)
:-o