Przepraszam ze z takiego daleka cytuje i wracam do przeszlosci :) ale skoro bylas na tym meczu
[QUOTE]Mialy byc zdjecia zimowe, wiec beda :-)
Korzystajac z zaproszenia na mecz hokeja Zaglebie - Podhale zrobilam pare fotek w koncu facetom :D Jak wiecie, plci brzydszej jak na lekarstwo w moim portfolio, wiec skutecznie nadrobilam zaleglosci :-)[/QUOTE]
To ja zapraszam na mecz GKS TYCHY (obecnego mistrza Polski w hokeju :cool3: :)
super foteczki