Kilka nowinek z zycia z Safi :)
Safi juz prawie wogule niezalatwia sie w domu :) , ladnie aportuje zabawki tylko niechce ich oddawac :cool3: na spacerku biegnie do wszytskich ludzi staramy sie ja tego oduczyc ale jakos nam nie wychodzi :( z pieskami z sasiedztwa tez sie lubi :) nawet suczki ja toleruja :) ma kilko kolegow ten na zdjeciu to chyba sie w niej zakochal bo jak tylko wychodzimy on sie pojawia hehe ;) noi mamy jeszcze z nia prolemy ;) rano bo jak wstanie to istny diabelek gryzie skacze biega :) i wywala ziemie z doniczek :) trzeba bylo wszytskie zabezpieczyc a tak pozatym to wszystko dobrze jest kochana :)[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/2620/129safi4rj.jpg[/IMG]
[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3572/117safi1ie.jpg[/IMG]