Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. [B][I]eeee no co Ty nie gadaj gupot :( [/I][/B]
  2. [I][B]Wybaczcie jakos ale biegałam za nimi z telefonem :D :D :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7126/zdjcie2824yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4113/zdjcie2839kc.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1273/zdjcie2859ij.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9904/zdjcie2860ab.jpg[/IMG] [I][B]hmm a co to :Cool3:[/B][/I] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1731/zdjcie2872jc.jpg[/IMG]
  3. [I][B]hmmm meble chyba jej nie smakuja ostatnio przygladala sie myszcze ale na ekranie jak sie ruszala :D:D:D [/B][/I] [QUOTE][IMG]http://img45.imageshack.us/img45/9215/obrazki0932ho.png[/IMG][/QUOTE] [B][U]:o co ona tam zobaczyla :D:D:D[/U][/B]
  4. [B][I]hehee skad ja to znam Safi tak samo chodzi i wciaga a ja tlko wyciagam to co sie uda :D:D:D[/I][/B]
  5. [I][B]a gdzie nowe foteczki :( [/B][/I]
  6. [QUOTE][IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/08042006/100_4019.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]uuuuuuulala jaka doopeczka :):):)[/B][/I]
  7. [B][I]czekam na jakies nowe opowiadanko :):):):)[/I][/B]
  8. [QUOTE][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9565/pic029525vc.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]ślicznoscie moje jakas cuna foteczka :D:D: [/B][/I]
  9. [B][I]chyba sie obrazil :([/I][/B]
  10. [B][I]dajcie mi go :(:(:( :D:D:D:D obiecuje piescici i calowac hihihi[/I][/B]
  11. [QUOTE][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1305/p10501083ur.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]Uwaaaaagaaa misiu nadchodzi :cool3: [/B][/I]
  12. [B][I]mała doopeczka :cool3: hihihi[/I][/B]
  13. [I][B]no wlasie fotkiiiiiiiiiiiiiiiii :cool3:[/B][/I]
  14. [I][B]ahhhhhhhhhhhhhh te butelczki :cool3: Safi teraz tez goni po domu z buletka :D:D:D[/B][/I]
  15. [B][I]hihihi jak sie mordeka cieszy a jezorek cio taki brudny ;P co wcinalam hihihi[/I][/B]
  16. lavinia patrzac na te fotki mam wrazenie ze go znalam :) mozna zagubic sie w tych fotkach i patrzec na nie bez przerwy kochany anioleczek :)
  17. [I][B]Dobranoc :):):):)[/B][/I] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1394/zdjcie1773tm.jpg[/IMG] [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/6913/zdjcie0347yb.jpg[/IMG]
  18. [I][B]hmmm w kłebie :cool3: a ile ma w pyszczku jak sie usmiecha hihihih [/B][/I]
  19. [B][I]a ucha sie schowaly :):):):) [/I][/B] [B][I]jutro powklejam foteczki Safi z arkanem (Amstafem ktorego juz znacie ) wkoncu udalo mi sie zrobic kilka fotek :D:D:D[/I][/B]
  20. [I][B]Mała piłeczka [/B][/I] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3171/zdjcie2711jo.jpg[/IMG] [I][B]mam mam zobacz znalazłam [/B][/I] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1933/zdjcie2720hn.jpg[/IMG] teraz tez mam :):) [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4357/zdjcie2735bv.jpg[/IMG] [I][B]zmęczoną ale szczęśliwa [/B][/I] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2327/zdjcie2746xk.jpg[/IMG]
  21. [I][B]Mała piłeczka [/B][/I] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3171/zdjcie2711jo.jpg[/IMG] [I][B]mam mam zobacz znalazlam [/B][/I] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1933/zdjcie2720hn.jpg[/IMG] teraz tez mam :):) [IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4357/zdjcie2735bv.jpg[/IMG] [I][B]zmeczona ale szczesliwa [/B][/I] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/2327/zdjcie2746xk.jpg[/IMG] [B][I][U]DO WSZYSTKICH !!!!![/U][/I][/B] [url]http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx[/url]
  22. [COLOR="#ff0000"][I][B]gratuluje ;)[/B][/I][/COLOR]
  23. [B][I]ślicnie :)):):) oskarek lubi kucyki i gumeczki :cool3: ??[/I][/B]
  24. [B][I]przyczepimy sie do zyczen ;) wszytskiego najlepszejszego :):):)[/I][/B]
  25. [QUOTE][IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/portret/002.gif[/IMG][/QUOTE][B][I] mmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):)[/I][/B]
×
×
  • Create New...