-
Posts
2612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia&Safi
-
[B][I]no takie wymogi :):):) pewnie mod i tak Cie upomni i zostana linki do fotek ;)[/I][/B]
-
[I][B]przesliczny piesek i cudne foteczki tylko ciutke za duze :Cool3: max wielkosc to 500 x 500 :):):) zmienija bo beda krzyczec hiih[/B][/I]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
:):):)[B][I]Dawidek jest niezastapiony :cool3: [/I][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/grafiki/linie/animatE1.gif[/IMG] [B][I]zaraz poszperam w fotkach i cos wkleje bo mam troche wolnego czasu :):):) [/I][/B] -
Malamucia galeria Day Tripper Dancing Storm - Daisy
Basia&Safi replied to Daisunia's topic in Galeria
[QUOTE][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/381/p51200236nh.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][I]No prosze prosze kolejna sliczna modelka :):):)[/I][/B] -
[B][I]superrrrrrrrrrrrrr [/I][/B]
-
[B]Tychy [/B] Plecam Pani Julia Mazur Przyjmuje na tak zwanym "Merino" ul. Legionow polskich bardzo dobry lekarz o bardzo dobrej opini ma podejsci zna sie na psa :):):)
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[I][B]aaaaaaaaaaa chcialam zgrac dzisiejsze foteczki , ale nic z tego popsula misie podczerwien :( Dawidek musi naprawic :cool3: ::):))[/B][/I] -
[B][I]:o qrde przegapilam sorki :):):) ale ile slodkich mordek :o super dobrze ze zlocik sie udal :):):):)[/I][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Basia&Safi replied to agbar's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/205397.jpg[/IMG][/QUOTE][I][B] jej jakie 2 Łobuziaki :):):))[/B][/I] -
:o o :D:D:D
-
[B][I]a gdzie foteczki :):):):):):):)[/I][/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]yyyyyyyyyyyyy :):):)[/I][/B] [I][B]kurcze musze naladowac bateryjnki jestem umowiona na spacerek z Szetlandami :) poznije, z czarnym labradorkiem "Grasikiem" pozniej z Mejkiem, Bigielkiem, Safinka musi poznac wkoncu kolezanke buldozka Dore :):)) qrcze ale tego jest :o hihihi [/B][/I]kiedy ja znajde na to czas hihihih -
[B][I]:o jaki malenstwa kochane bozi 1 raz widze :o moja Safinta tez taka byla jej slodziutkie :):):):):)[/I][/B]
-
[QUOTE][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/5223/027ng.gif[/IMG][/QUOTE] [I][B]:o ojej jaki jestem zadowolony :cool3: [/B][/I]
-
[B][I]Marta 3maj sie <'> wiem jak trudno przyjmuje sie te slowa po utracie tak biliskie "osoby" przyjaciela zawsze jest jedno pytanie Dla czego ? ... ale na nie ma odpowiedzi tak juz jest ...... Pegajek teraz jest szczesliwy z innymi pieskami [/I][/B]
-
[B][I]:o :o :O :o jeeeeeee ile slicznych foteczke :):):):):):) masterak ma coraz wiecej kolegow slimaczkow widze heheh[/I][/B]
-
[B][I]jeeee piłeczka Alu podpiszcie jakas umowe z producente pilek taniej wyjdzie hehh[/I][/B]
- 78403 replies
-
[B][I]hihihih fajnie fajnie sie chlopaki zabwajiaja hehehe[/I][/B]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]Moja słodka mordeczka[/I][/B] [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/3020/425nt.jpg[/IMG] [B][I]mmmmmmmm pomajanca :Cool3:[/I][/B] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9264/733lj.jpg[/IMG] [I][B]cego :):):)[/B][/I] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/372/759pu.jpg[/IMG] [I][B]Safi robi pranie :D[/B][/I] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9682/zdjcie1281sx.jpg[/IMG] [I][B]Na dzis to tyle bo uciekam na komunie :) a wczoraj gralam w paintballa :cool3: super zabawa polecam :D:D:D skonczylo sie 1 guzem i 2 siniaki ale zabawa naprawde suuuuuuuuper nie ma jak gonic sie po lesie z pistoletem :D:D[/B][/I] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Basia&Safi replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[QUOTE][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/6246/p10100858vt.jpg[/IMG][/QUOTE] :o slicznieee -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]:D:D:D po spacerku tak zawsze :):):)[/I][/B] -
[QUOTE][IMG]http://img422.imageshack.us/img422/2702/img34935bf.jpg[/IMG][/QUOTE][I][B]kochane dwa urwiski :):):):)[/B][/I]
-
[B][I]Safi odkad odkryla ze potrafi szczekac czesto to wykorzystuje :cool3:D:D:D:[/I][/B]
-
[B][I]niee oddam :cool3:[/I][/B] [B][I]razi mnie slonecko[/I][/B] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8025/zdjcie2914nq.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8321/zdjcie2929al.jpg[/IMG] [U][I][B]i odpoczywam :):)[/B][/I][/U] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9682/zdjcie2762uc.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9476/zdjcie2777ae.jpg[/IMG] [I][B]czego :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3564/zdjcie2781ar.jpg[/IMG]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Basia&Safi replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[B][I]jeszcze jedne foteczki bo nie wiem cz w wekeend bede miec czas :)[/I][/B] [B][I]razi mnie slonecko[/I][/B] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8025/zdjcie2914nq.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8321/zdjcie2929al.jpg[/IMG] [U][I][B]i odpoczywam :):)[/B][/I][/U] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9682/zdjcie2762uc.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9476/zdjcie2777ae.jpg[/IMG] [I][B]czego :cool3:[/B][/I] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/3564/zdjcie2781ar.jpg[/IMG]