jejq co sie dzieje z buldozkami jakas paskudna bakteria :(
Joss u Safi brzuszek wygladal podobnie ale juz jest okej kupilismy jej body dzieciece i sobie w tym biega( nie robi sobie krzywdy jak sie drapie) brzusio sie wygoił a z drapankiem roznie, badania nie wykazaly nic groznego, safi to poprostu atopik :) zastanawiamy sie nad testami :) pozdrawiam i zycze duzo zdrowka :)