Jump to content
Dogomania

Basia&Safi

Members
  • Posts

    2612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia&Safi

  1. [B][I]hmmm nie rozume dla czego miala byc nie przyjechac :):) [/I][/B]
  2. [B][I]tak :):):):)[/I][/B]
  3. [I][B]viris rewelacyjne :):) a nie myslałas moze zeby zrobic cos dla pieskow jakas elegancka obroze :):))[/B][/I]
  4. [B][I]sylwia daj linka do aukcji :):):):)[/I][/B]
  5. [B][I]niom kurteczka rewelacyjna i nie dorga :):):) slicznie nasze pieski beda w nich wygladac :):):)[/I][/B]
  6. super musze sprawic Safi taka bluza narazie w planach kurteczka zimowa [IMG]http://lukatme.com/sklep/zdjecia/160.jpg[/IMG] z tego sklepu :) [url]http://lukatme.com/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=160[/url]
  7. [B][I]a moze one sie w chowanego chcialy pobawic :D:D:D [/I][/B][I][B] albo popatrzec jak ich pancia sie czołga :D[/B][/I]
  8. [B][I]diabelkowa :) my z Tychow wyruszymy ok godziny 10-10:30 wiec na miejscu bedziemy ok 11 i przyjedziemy bezposrednio do parku wiec wypatrujcie nas tam :):):) [/I][/B]
  9. [QUOTE][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5131/p7200098cv5.jpg[/IMG][/QUOTE] [I][B]superasna foteczka :):):):) [/B][/I]
  10. nomu badania laboratpryjne z zeskrobiny pieskow robione w laboratorium dla ludzi czesto pokazuja ze pies ma gronkowcna inaczej sa odczytywane kazdy pies ma na sobie bakterie gronkowca, konsultowalam sie w tej sprawie z [url]http://www.cztery-lapy.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=7[/url] napisz do niego koniecznie mysle ze Ci pomoze i koniecznie w meilu zostaw swoj numer telefonu :) pozdrawiam i duzoo zdrowka :) p.s safi tez miala robiona zeskrobine po wpisaniu na googlach wynikow wszedzie pisało ze to gronkowiec jednak u psa jest inaczej odczytywany :) chyba bardzo nie namieszalam :)
  11. Basia&Safi

    Ozzy - Pozegnanie

    [B][I]juz Cie nikt nie skrzywdzi ..... [*] :( [/I][/B]
  12. [B][I]ola wiem co zujesz znam ten bol rok temu borykałam sie z tym samym problemem :( ale tak jak napisała martynka bedziesz wiedziała ... to nie jest łatwka ale konieczna decyzja 3maj sie :):):)[/I][/B]
  13. [B][I]troche na tle nieba :):) tak na szybko bo przed praca :) i powiem wam ze Safi w czasie tej cieczki jest strasznie marudna ....[/I][/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9701/im000931zf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3753/im000932ye8.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5503/im000933xc3.jpg[/IMG]
  14. [I][B]nomu i jak wyniki ?? gdzie chodzicie do weta bo my do Pani mazur na merino :) [/B][/I]
  15. [I][B]wszyscy sa mile widziani a co do miejsca spotkania hmmm mysle ze do piatku sie wyjasni :) [/B][/I]
  16. [B][B][I]no zobaczymy jak narazie 4 dzien i pieski nie biegaja za Safi :):):) wiec moze nie bedzie zle hehe a chcemy byc bardzo :):):) [/I][/B][/B] [QUOTE]a moze wszyscy sie rozbierzmy i tak przemalujmy sie na niebiesko tak nago :PP[/QUOTE] [I][B]hehehe dobre dobre :):):)[/B][/I]
  17. [B][I]my tez bedziemy robic sterylke :):):) troche sie boje ale bedzie okej [/I][/B]
  18. [B][I]heheh miałam to przez 16 lat :):):):) [/I][/B]
  19. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]wspólczuwam kawalerów na spacerkach:razz:[/I][/QUOTE] [I][B]:shake: wole o tym nie myslec hehe zaraz ide na miasto kupic jakiegos perfuma dla Safi anty cieczkowy heheheh :):):) [/B][/I]
  20. [I][B]Uwaga :):):) Safi to juz kobieta :):):):):):) [/B][/I]
  21. [B][I]my mamy mały problem :( Safi dostała 1 cieczka :) :( noi teraz nie bardzo wiem czy ma sens ja tam zabierac no ale zobaczymy sa rozne srodki anty zapachowe :):):):):) najwyzej wpadniemy tylka na chwilke na konsultacje z wetami :):):):) [/I][/B]
  22. [I][B]oj nie wiem :( [/B][/I]
  23. [B][I]ostatnio troche zabiegana bylam bo bylismy na weselu u znajomych :) ale znalazlam chwilke na pare fotek :):):) [/I][/B] [IMG]http://img322.imageshack.us/img322/4986/im000905oe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/3656/im000906fb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6948/im000907pz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1285/im000910ts7.jpg[/IMG]
  24. [B][I]a Safinka stała sie kobietka :):):):):):):) [/I][/B]
  25. [B][I]jej juz niemoge sie doczekac spacerku niech no znajde troche czasu :):):):):)[/I][/B]
×
×
  • Create New...