Pozwólmy, każdemu podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, oraz wyrazić swój pogląd na dany temat/ Bez osobistych wycieczek/. Zdanie na tematy zdrowotne naszych psów mogą być podzielone. Ja to nazywam, że są dwie dobre szkoły. Zainteresowany po konsultacji z wetem wybierze najlepsze rozwiązanie. Chodzi o dobro psów, oraz o klimat panujący na forum. Zaglądam tu między innymi bo jest miło. Swojskie klimaty. Można wszystko sobie wyjaśnić, ale bez przegięć. Po co zaraz aluzje i mocne słowa, nie musimy się tu kochać ale powinniśmy chociaż trochę szanować. To tyle.
Mama Wioli