Agusiaczek
Members-
Posts
115 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agusiaczek
-
Ratlerek w budzie-pomózmy mu znaleźć domek
Agusiaczek replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo jaki on ma charakter? Stosunek do dzieci i koniecznie innych psów? Szukam takiego pieska, ale muszę mieć odpowiedzi na te pytania. -
[quote name='Tola']Bardzo smutno:( Przekazujemy same ciepłe mysli mamusi chczestnej i niech szybko wraca do suni i do nas. Smutno tez bez osób, które juz nie zaglądają do Szansy, a były tu z nami:( Zadra odwiedziła dzisiaj Szansę, zawiozła nowy kocyk. U suni wszystko dobrze; ma czysciutko, jest zadbana. Tylko domu nie widac, a czas leci...[/QUOTE] Ja zaglądam codziennie aczkolwiek po cichu. Cały czas trzymam kciuki za ślicznotę!
-
[quote name='sonia71']chcialam bardzo podziękować wszystkim którzy odpowiedzieli na apel dotyczący nr17. a tym samym zamojskiego Kleksa-oczywiście dzięki lokalnemu zamojskiemu patriotyzmowi i Trzymającymzzamosciem -nr.17 zwycieżył :)[/QUOTE] Super wiadomość!
-
Zobaczymy jeszcze czy coś z tego wyjdzie. Narazie się nie napalam bo podejrzewam ze strony męża ostry sprzeciw, ale postaram się go urobić... W domu mam trzyletnią córcię + labradora. Mała jest przyzwyczajona robić z nim co tylko zechce tzn. kładzie się na nim ;) zagląda mu w uszy i patrzy czy są czyste ;) Obecnie moi rodzice są na etapie przeprowadzki i zabierają ze sobą "labka" ale sunia miałaby z nim codzienny kontakt. Czy nie boi się dużych psów?
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
Agusiaczek replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Hop do góry :) -
Biedne, śliczne pieski. Biały szczeniak z łatą na oku jest boski! A ten młody rudy na ostatnim zdjęciu nie jest jakiś labkowaty lub goldenowaty?
-
Tesco organizuje akcje. Można głosować na zamojskie schronisko [url]http://www.tesco.pl/schroniska/[/url]