Jump to content
Dogomania

Agusiaczek

Members
  • Posts

    115
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agusiaczek

  1. ul. Boh. Mon. Cassino. Mogę ją wziąć ale do 16 jestem w pracy :-/
  2. W razie jakiś problemów Evitka mogłaby też przeczekać u mnie :)
  3. Czy wiadomo jaki on ma charakter? Stosunek do dzieci i koniecznie innych psów? Szukam takiego pieska, ale muszę mieć odpowiedzi na te pytania.
  4. Powodzenia Ślicznotko! Zasługujesz na najlepszy dom! :*
  5. [quote name='Tola']Bardzo smutno:( Przekazujemy same ciepłe mysli mamusi chczestnej i niech szybko wraca do suni i do nas. Smutno tez bez osób, które juz nie zaglądają do Szansy, a były tu z nami:( Zadra odwiedziła dzisiaj Szansę, zawiozła nowy kocyk. U suni wszystko dobrze; ma czysciutko, jest zadbana. Tylko domu nie widac, a czas leci...[/QUOTE] Ja zaglądam codziennie aczkolwiek po cichu. Cały czas trzymam kciuki za ślicznotę!
  6. [quote name='sonia71']chcialam bardzo podziękować wszystkim którzy odpowiedzieli na apel dotyczący nr17. a tym samym zamojskiego Kleksa-oczywiście dzięki lokalnemu zamojskiemu patriotyzmowi i Trzymającymzzamosciem -nr.17 zwycieżył :)[/QUOTE] Super wiadomość!
  7. Wiadomo. Dobrze, że wytłumaczył jasno o co chodzi, bo po co później oddawać sunię. Ale biorąc psa trzeba się liczyć z tym, ze trzeba się z nim bawić, zajmować, spacerować. Pies to nie kot, że będzie spał na kanapie.
  8. Masz rację. Jakbym mogła wziełabym ich dużo dużo więcej. Narazie niecierpliwie czekam na wieści.
  9. Masz rację. Jakbym mogła wziełabym ich dużo dużo więcej. Narazie niecierpliwie czekam na wieści.
  10. Ze względu na Evitę bardzo się cieszę. Ze względu na siebie trochę mniej bo sama bym ją chciała, ale moja sytuacja mieszkaniowa jeszcze nie jest wyjaśniona... Mimo wszystko trzymam kciuki!
  11. Zobaczymy jeszcze czy coś z tego wyjdzie. Narazie się nie napalam bo podejrzewam ze strony męża ostry sprzeciw, ale postaram się go urobić... W domu mam trzyletnią córcię + labradora. Mała jest przyzwyczajona robić z nim co tylko zechce tzn. kładzie się na nim ;) zagląda mu w uszy i patrzy czy są czyste ;) Obecnie moi rodzice są na etapie przeprowadzki i zabierają ze sobą "labka" ale sunia miałaby z nim codzienny kontakt. Czy nie boi się dużych psów?
  12. Witajcie. Mam pytanie: z jakimi dziećmi Evita miała doczynienia? Chodzi mi o to, czy trzyletni maluch nie będzie jej przeszkadzał jak ją zechce pozaczepiać. Myślę o niej bardzo. Chciałabym ją adoptować, ale jeszcze nie wiem czy będzie taka możliwość.
  13. Przepiękne zdjęcia! Szansa wyszła na nich bombowo. Na niektórych jeszcze stremowana, ale reszta rewelacyjna. Taka uśmiechnięta :)
  14. Biedne, śliczne pieski. Biały szczeniak z łatą na oku jest boski! A ten młody rudy na ostatnim zdjęciu nie jest jakiś labkowaty lub goldenowaty?
  15. Super! Szansa to dzielna dziewczyna! Wszystko musi się udać :)
  16. Będzie dobrze. Wierzę Ci Funiu, że jest Ci ciężko. Chyba każdemu z nas by było. Ale musisz sobie powtarzać, że to dla jej dobra!
  17. Tesco organizuje akcje. Można głosować na zamojskie schronisko [url]http://www.tesco.pl/schroniska/[/url]
  18. Nie ma za co. Dużo niestety nie mogę, ale jeszcze postaram się coś dosłać.
×
×
  • Create New...