W naszej szkole jest agility,PT,IPO,ale takiego prawdziwego obedience z jego wszystkimi elementami nie ma,klikerem też nie szkolą.
A u pani Asi byłam tylko na 6 godiznach wykładów,a na szkoleniu już nie. Bardzo fajna osoba i ma dużą wiedze o psach,czasami też stosuje kliker. W sumie to dzięki niej teraz szkole klikerem,pokazała nam od czego zacząć i co jej psiak klikerowo potrafi.