Jump to content
Dogomania

Klaudia:-)

Members
  • Posts

    1075
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klaudia:-)

  1. Świetne fotki,a na pływającą Unke naprawdę chce się patrzeć.
  2. My też powoli uczymy się klikać(od stycznia tego roku),w necie przeczytałam dosyć dużo zanim zaczęłam szkolić psa i ciągle coś tam czytam. Udało nam się zrobić trochę kontaktu wzrokowego,dotykanie nosem targetu i wybranego przedmiotu(bez naprowadzania targetem).
  3. Oj to siedzenie przy oknie to standard i jeszcze poszczekać na ptaszki i pieski za oknem. A to w miseczce to surowy korpus z kurczaka,czyli element diety BARF,którą troszkę karmie Mike.
  4. My oczywiście będziemy,a Lublinek jest ok. Julia i Bell mamy dojazd 98,więc możemy się jakoś razem umówić i tam pojechać. A staw i woda to Miki żywioł,więc koniecznie musimy do niego się doczłapać. Zresztą Ci którzy widzieli suke w stawie to wiedzą o czym mówie,a zwłaszcza Justyna po W-wie.
  5. A czy pies ma opanowane jakiekolwiek komendy? Czy wcześniej pracowałaś z psem? P.S nie zakładaj tony wątków o tej samej treści.
  6. talut kilka postów wcześniej już podałaś ten link.
  7. Super fotki,a ACD świetny.
  8. W naszej szkole jest agility,PT,IPO,ale takiego prawdziwego obedience z jego wszystkimi elementami nie ma,klikerem też nie szkolą. A u pani Asi byłam tylko na 6 godiznach wykładów,a na szkoleniu już nie. Bardzo fajna osoba i ma dużą wiedze o psach,czasami też stosuje kliker. W sumie to dzięki niej teraz szkole klikerem,pokazała nam od czego zacząć i co jej psiak klikerowo potrafi.
  9. Jak najbardziej zacznij sobie już z młodym elementy takie jak chodzenie między nogami,a jak troszkę podrosnie powoli zaczynaj z kolejnymi krokami.
  10. Niedługo Boże Ciało,czyli dla większości dzień wolny. Może jakieś spotkanko w czwartek za tydzień?
  11. A masz Asia fotke tego zestawu? No i nowe fotki Daga i Diuny.
  12. Jeżeli siąga obroże to może kup taką półzaciskową materiałową i wyreguluj tak,żeby przy szarpnięciu Jura nie mogła się z niej wydostać,a jednocześnie żeby nie przyduszała psa.
  13. Nie ten zwierz na podłodze nie jest upolowany przez Mike tylko przywieziony z gór. A łapka to już dosyć dawno była rozwalona,o co nie wiem, miała rozciętą górną poduche przy piątym pazurze.
  14. Oczywiście,że nie wystarczy. Są gdzieś wyniki?
  15. Właśnie mi w Łodzi też brakuje szkolenia klikerem,bo samemu ciężko jest wyłapać wszystkie swoje błędy zwłaszcza jeśli klika się całkiem niedługo. Byłam na wykładach pani Joanny Bohdziun o szkoleniu psów(jb-szkoła) i bardzo mi się podobały,ale niestety nie mogę chodzić zarówno na agility jak i zajęcia w innej szkole.
  16. No to w sobote widzimy się na treningu,bo chyba w końcu się wybierzemy trochę pobiegać.
  17. No jasne,że wiemy. Imbirek rozwalony na całym łóżeczku smacznie śpi.
  18. Jasne,że tak i zapraszamy do naszej galerii
  19. Świetne fotki
  20. Wielkie gratulacje dla Bergeni i Kiarki.
  21. [quote name='evaxon']:siara: :siara: :siara: [B][COLOR=darkgreen]dziewuchy ale wy mnie tyracie :evil_lol: ale ja sie wam odplace:mad: niech no ja tylko cyfre dostane :evil_lol: bedziecie blagac zebym przestala wlepiac Tigre:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] Oj nie licz na to,jak tylko będziesz miała aparat będziemy marudziły jeszcze więcej.
×
×
  • Create New...