Byłam w czwartek u Orkana :)
Chłopak wygląda świetnie, humorek mu dopisuje, zrobiłam kilka zdjęć, ale są kiepskiej jakości, bo robiło się ciemno.
Wstawię jak tylko będę miała jakąś dłuższą wolną chwilę.
Niedługo zima, a on nadal czeka na swojego człowieka :(:(:(:(