-
Posts
2412 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIŚKA
-
[quote name='rwpb']No proszę, tylko trochę ponarzekać i od razu są fotki :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Przeciez muszę je pozmniejszać ,a nie umiem tak szybko.:eviltong:jak niektórzy..[/COLOR][/B] [quote name='wiska']Piekne biegi przelajowe jamniczej (i nie tylko....)watachy!! :) :D[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]O biegi były!Ostatnie przedśnieżne!! [/COLOR][/B] [quote name='AnkaG']O moje sznaucerki zawitały do galerii jamnisiowej.:) Spacerek był fajowy: 7 małych suczek i 1 wielki Atos[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Zawitały nie tylko sznaucerki:lol::lol: witaj ANIU rzadki gosciu..:multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Wesolutkiej zabawy maluszki [IMG]http://www.rwpb.pl/atos/taniec.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Dziekuję w imieniu maluszek, bwiły sie super -jak strzelali to wszystkie w oknach tkwilły!! [/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Jakie fajne bombecki :loveu: Wszystkiego dobrego w nowym roku[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Dziękujemy:lol::lol::lol:[/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']A czemu Megulińska jest w kubraczku a pozostałe paróweczki nie? Super spaceros, widać, że i pogoda dopisała! pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Asiaczku:lol::lol: Megulińska z checią nosi kubraczki, wręcz domaga sie ich:p a kudlate ściągają je z siebie w takim tempie,, że zanim nałozę jednej , to druga juz bez kubraczka...lata..[/COLOR][/B] [quote name='Isadora7']ale słoneczko mieliście śłiczne[/QUOTE] [B]Tak ta wyprawa -pierwsza zimowa była fajna połączona z przeszukaniem kawałka wyspy, pod katem szukania SARY i FIODORA, Cały czas mysle o wyspie jako o miejscu, że one tam gdzieś są.. Wyspa Pucka przylega do terenu na którym mieszkały, dzieli go tylko Odra a łączy duzy most.. A mamy na wyspie tysiace działek, i wiele miejsc gdzie trzymają psy, wiele dzikich domostw..itd.. wiele zakamarków... a teraz moje foty z wyprawy...[/B] [B][COLOR=SeaGreen]Pogoda wspaniała,słonko swieciło mocno..[/COLOR][/B] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/161/obraz077y.jpg[/IMG] [B][COLOR=Teal]widoczki cudne...nagle na horyzoncie pokazał się wielki pies...[/COLOR][/B] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/271/obraz079vt.jpg[/IMG] [B][COLOR=Green]..to ATOSIK biegł do nas...[/COLOR][/B] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4906/obraz080k.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9779/obraz081i.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6521/obraz082t.jpg[/IMG]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AMIŚKA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]Agnieszko, jezdzilismy po Wyspie Puckiej, miałam tylko 2 plakaty -za mało wzięłam:oops: nakleiłam w sklepie i koło dzialek na końcowym, ale mysle że przyadałoby sie jeszcze.. I na sam Dziewoklicz nie starczyło.. a tam tyle fajnych miejsc na kryjówkę pod wiaduktami , i jeszcze przed mostem na Dziewoklicz jadąc od Was jest skupisko domków , działek, i tam tez ludzie mieszkaja.. Jest duzo miejsc koło Was gdzie FIODOR z SARĄ mogli sie ukryć... Znajda się!!!![/COLOR][/B] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AMIŚKA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Amiśka - przepraszam, w związku z tym, może mnie jutro nie być o 10.00 na stacji benzynowej w Ustowie [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG] [B][COLOR=Blue]Nie ma sprawy -schrony ważniejsze.. ja pojdę rano powiesić plakty , tam gdzie obiecalam... Trzymaj się Agnieszko,znajdą się!![/COLOR][/B] -
[quote name='... ZNowu muszę sama siebie szukac i odnajdywac... -[/QUOTE'] [B][COLOR=Blue]Nie martw się , wysle do Ciebie Najlepszą Tropicielkę -SASANKĘ:multi::multi: I odnajdzie CIEBIE!!!! ASIU jesteż za dobra na jakies doły, życzę TOBIE w Nowym Roku samych RÓWNIN I SZCZYTÓW!!!!!!!!! Żadnych górek i dołków!!![/COLOR][/B]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AMIŚKA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]SARA i FIODOR zapadły sie pod ziemię... Oplakatowane wszystko co mozliwe i niemozliwe... Ludzie spotkani na stacji benzynowej powiedzieli; a Ci Państwo tak szukaja swoich piesków jak nikt nigdy nie szukał!!! Pojechłam z moja króliczą SASANKĄ,tropicielką SASANKA jakby rozumiała po co jest.. Wiem ona tropi co innego, ale nieraz ,tak dla zabawy mówilam zeby tropiła sznupka ANI.G./KAJA daje czesto w długą na spacerkach/ i tropiła. Dlatego tu dalismy do powąchania koc SARY i FIODORA wachała długo, i było takie miejsce w lasach/po których krążyliśmy/ że SASANKA zawołała , i były tam widoczne tropy wiekszego cięzkiego psa świeże..i sarny.. SASANKA krążyła wokoło ale nie poszła dalej. AGNIESZKA z TZ cały czas jezdzą i szukaja.. cały czas... Powiedzieli ,że w to miejsce sasonkowe beda zagladać.. a do granicy Niemiec stamtad z 6 km... Ja jutro w wiekszym towarzystwie pomogę.. Agnieszko ,odnajdą się!!! Zyczę WAM tego w Nowym Roku!!!:lol::lol: [/COLOR][/B] -
[SIZE=5][B][COLOR=Red]WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2010 ROKU, ZDRÓWKA,PIENIEDZY,ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA,ZDRÓWKA,MIŁOSCI,... BĄDŻCIE SZCZĘŚLIWI za 5 minut dwunasta życzy AMIŚKA z króliczymi:multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7779/2010rok.png[/IMG]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
AMIŚKA replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]To weż, rzuć hasło na Nowy Rok rano np.godzina 9-10 , zoorganizuj teren do przeszukania, my dogomaniacy stawimy się, Wszyscy wchodzimy tu.. i czytamy... ..i przyjedziemy pomóc!! Bardzo Wam współczuje, ale pisaniem nie pomogę.... Jezdzilam dzisiaj rano z moimi jamnisiami Mierzyn,Dołuje,Bedargowo, Kołbaskowo,Ostoja... ...ale nie spotkalam.... Życzę WAM żebyscie jak najszybciej byli wszyscy razem. [/COLOR][/B] -
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4003/obraz005q.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5560/obraz097t.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8117/obraz027g.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]..wyłaniali sie z lasu i z bagien..i biegali..,biegali..[/COLOR][/B] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4969/obraz128i.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue] co niektórzy zaczynali polegiwać,mimo zimna..brr,brr..:lol: a może tylko czekali na resztę...[/COLOR][/B] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5263/obraz124z.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8163/obraz118b.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]..bieganiu nie było końca..:p[/COLOR][/B] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2276/obraz120p.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1403/obraz145d.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2163/obraz149f.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/4856/obraz035x.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=Blue]biegom nie było końca.. [/COLOR][/B] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6259/obraz063q.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2738/obraz064y.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]..rozbiegali się wszyscy.. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4631/obraz142q.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7662/obraz112o.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/424/obraz099r.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=Blue]towarzyszyła jej MEGULINKA,[/COLOR][/B] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/5106/obraz135.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9350/obraz136vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6199/obraz131s.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8909/obraz130.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]SASANKA nie wytzymała i tez dołaczyła!![/COLOR][/B]:multi: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6167/obraz062zk.jpg[/IMG]
-
[quote name='rwpb']Wszystkiego dobrego dla Was :bye:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Dziękujemy:multi:[/COLOR][/B] [quote name='Paula&Goofi'] [URL]http://i49.tinypic.com/169joxx.png[/URL] Pozdrawiamy :)[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Dziękujemy za śliczna kartke i za pamięć!!![/COLOR][/B] [quote name='Lilmo']Razem z moją Nokią życzymy spokojnych, zdrowym i radosnych świąt pięknym, jamniczym panienkom oraz ich rodzinie! :) [URL]http://i49.tinypic.com/169joxx.png[/URL] [/QUOTE] [B][COLOR=Blue] Dziekujemy ,[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]Nokusia sliczna na pieknej karteczce, prawdziwy z niej JAMNIKOŁAJ:lol::lol::lol:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Brygada rozmowna była w Wigilię? Co mówiły?[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]O bardzo duzo mówiły i nie tylko w Wigilię, dzis tez od rana maja pretensje!!! Ja już sił nie mam na te ich skargi i żale.. wiesz teraz z domu nie bardzo mogą wychodzić -za zimno, a one wymysliły domowe agility:angryy: i że za mało kolezanki i koledzy odwiedzaja, nudzą sie...... ZINKA juz rano skarżyła się , że jak to następny dzień w domku, a gdzie jakś wyprawa???? Jakaś wizyta,odwiedziny u kogos??:razz: [/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Amiśka się leni i nie wstawia fotek, więc może ja dam parę: [/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Nie lenie się:eviltong: tylko zajecia moim jamniczkom od rana organizuję...[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]ale zaraz wstawiam.. [/COLOR][/B] [quote name='wiki4'][URL]http://www.rwpb.pl/atos/2009-12-27_36.jpg[/URL] Nie ma to jak wiatr w uszach :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Prawda......wietrzna....;)[/COLOR][/B] [quote name='wiska']jamniki robia to co kochaja najbardziej :D Moja parowka tez uwielbia kopac...Ostatnio na spacerze w parku jak sie przyssala do jakiejs dziury to nie moglam jej wg z niej wyciagnac a potem ciagle mi do niej uciekala :D haha jamniki wiedza co dobre :)[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Wiedzą ,wiedzą..:eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='wiki4']Lisa też cały czas na spacerach kopie, chociaż nie tylko na spacerach :lol: Ona nawet w pościeli próbuje się dokopać do skarbów :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]ZAPRASZAM - kopanie niedzielne SASANKI!![/COLOR][/B] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8599/obraz029i.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/9449/obraz030j.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9392/obraz031bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1521/obraz044a.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]-czemu przeszkadzasz???????????[/COLOR][/B] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3762/obraz132.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]ZINKA za to biegła jak szalona[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Blue]Pozdrowionka z bezśnieżnego SZCZECINA:multi: od króliczych:multi: Pooglądałam wszystkie footy:lol:.. ..z przyjemnością,delektując się baskami:lol: [/COLOR][/B] [URL]http://img710.imageshack.us/i/resizeofimg5280jpga.jpg/[/URL] [URL]http://img694.imageshack.us/i/resizeofimg5281.jpg/[/URL] [URL]http://img51.imageshack.us/i/resizeofimg5283.jpg/[/URL] [URL]http://img51.imageshack.us/i/resizeofimg5284.jpg/[/URL] [URL]http://img30.imageshack.us/i/resizeofimg5293.jpg/[/URL] [B][COLOR=Blue]Szczylki -wywijaski wyrosły, bedą już wyższe od króliczych!;) Rudzielczyk -Gwiazdor naipiękniejszy:lol:, ale preguski też ładniusie!!! Ja nie bardzo lubie ten kolorek u jamników..:razz: ale sprawa gustu... A jeszcze raz gratuluję sukcesów w WILNIE!!:lol: A ta fotka -bombowa,:multi: Para Asiaczkowa -wzorcowa!!:lol::lol::lol: a MAŚKA ma super wysycenie rudego -wyrosła Asiaczkowa Pogromczyni Ringów!! [URL]http://img69.imageshack.us/i/resizeofimg6417vilniusz.jpg/[/URL] [/COLOR][/B]
-
[quote name='AnkaG']Weszka - Atos to super przemiły psiak miziankowy :) A jaką ma sierść - pięknie błyszczącą, gęstą. Bardzo był kochaniutki na spacerku. Nie narzucał się dziepsinkom - prawdziwy dżentelmen :)[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Tak to prawda ,że ATOS to prawdziwy psi dżentelmen:lol::lol: Jest bardzo sypmpatyczny ,miziasty i kochany:multi::multi::multi: Sznupki polubiły ATOSIKA /nawet NUCZKA mniej szczekała na koniec:eviltong:/!! [/COLOR][/B] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/8569/obraz014o.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9387/obraz012gl.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1885/obraz011lm.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=Blue]Toz to prawdziwy zagryzacz :cool3: !!!! zobaczcie jakie kły wielkie ma :crazyeye::crazyeye:![/COLOR][/B]!! [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7210/obraz928.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1884/obraz927.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2070/obraz926.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]I dobrze tylko ,że ta bestyja ATOSIK , moich jamniczek się boi!!:eviltong::eviltong:!!! i one uratowaly Ryszarda:evil_lol: przed zzzzagryzieniem całkowitym:multi:!!!! -bo przeciez ktosik musiał dać torta -i herbatke zrobić -i ciasteczkami wartróbkowymi poczęstować[/COLOR][/B] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4014/obraz953.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9992/obraz950j.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]a tu bestyja dziękuje za uratowanie zycia!!!:eviltong: Z jamniczkami żartów nie ma!!!!:mad::mad: [/COLOR][/B]
-
[quote name='rwpb']Po śniegu już nie ma śladu, a nowego nie widać. Ale i tak najlepiej w domku. [/QUOTE] [B][COLOR=Blue]No nie wiem,:cool3: zwłaszcza jak pomyśle sobie , jakim bardzo groznym psem jest ATOS!!!!!!!!!! Sami zobaczcie!!:razz:[/COLOR][/B] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2356/obraz937.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7899/obraz934.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3394/obraz933.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6735/obraz932p.jpg[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']To nie żaba tylko dogo fotki ucina:cool1: Jeju ja przy tylu baskach nie mogłabym zasnąć:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Nie dogo tylko prawdopodobnie zle ustawiony komp:eviltong: na nową dogomanię Aby było dobrze, tzn nie ucinało fot/ literki za to malutkie-CZYLI COŚ ZA COS!!!/ Nalezy nacisnąc- crtl- i przytrzymując naciskać - minus....:lol::lol: i wtedy fotki będą OK! Świąteczne pozdrowionka dla wszystkich asiaczkomaniaków!! Miłego oglądania!!!:p:p[/COLOR][/B]
-
[quote name='rwpb']Widzę, że Brygada w komplecie :lol: I mój przerośnięty jamnik się znalazł :multi:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]przeciez nie mogło zabraknąc mamuśki moich jamniczek[/COLOR][/B]:razz::razz::eviltong: [quote name='wiki4'][URL]http://img85.imageshack.us/img85/9803/obraz014p.jpg[/URL] Super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]dzięki,i chciałabym na stałe mieć takie malusie stadko:multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='jamnicze']Aż jej się włosy rozwiały w pedzie (i nawet kawałek języka wypadł ;)) [URL]http://img705.imageshack.us/img705/5619/obraz816.jpg[/URL] hi hi, nie wiedziałam, że jamniki zimują w dziupli [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1567/obraz693.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Hi,hi to jamniki dziuplowe!!!![/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']Piękna kryjówka:) [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1567/obraz693.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] [COLOR=Blue][B]Prawdziwa:lol::lol:[/B][/COLOR] [quote name='wiska']Tunia ma IDENTYCZNE ubranko czerwone w kratke :D -juz biore sie do trenowania calusow!![/QUOTE] [B][COLOR=Blue]A zobacz czyli TUNIA i MEGULINKA maja takie same gusta[/COLOR][/B]:lol::lol: [B][SIZE=4][COLOR=Blue]Wszystkim dogomaniakom odwiedzjacym naszą galerie: [/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9397/wita.png[/IMG]
-
i dalszy ciąg... [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1626/obraz765.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1567/obraz693.jpg[/IMG] [B][COLOR=Blue]a tu z FUGĄ I ERĄ[/COLOR][/B] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7097/obraz701.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9764/obraz012dg.jpg[/IMG][B][COLOR=Blue] [/COLOR][COLOR=Blue]i SASANKA,MISS MEGI,HONOREK,SMUZKA I ZINKA [/COLOR][/B] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9803/obraz014p.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Ja mam taki sam. A obiektyw to sobie dokupiłam taki: SIGMA APO DG 70-300 mm 1:4-5.6. Ale marzy mi się jeszcze jeden: CANON EF 16-35 MM 1:28 l II USM I ten rzeczywiście kosztuje 5.500 zł. Eh... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]mnie się też taki marzy..oj marzy....[/COLOR][/B]:razz::p [quote name='rwpb']Dla mnie musi być jeszcze stabilizacja w obiektywie, bo mój body w sobie nie ma. A poluję na światło 2,8 bo te 4-5.6 troszkę ciemne. Poza tym obiektywy ze światłem 2,8 przenoszą o wiele więcej szczegółów[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]A to juz wyższa szkola jazdy.....ale... może ....kiedys.....[/COLOR][/B];) [quote name='wiki4']Hejka................:p[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]witam ,witam liskową Pańcię[/COLOR][/B]:multi: [quote name='wiska']Przepiekne jamnicze pyszczki!! tylko calowac i glaskac :)[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]To na nastepnych zawodach udostepnię na całowania a na razie trenuj na ILLY i TUNI[/COLOR][/B]:lol::evil_lol::lol: [quote name='rwpb']A ja proszę o nowe fotki, bo inaczej :-x[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]ojej a czemu od razu tak groznie,;) jeszcze bedę się bojać...:razz: prosze bardzo ,pozbierałam jakieś...[/COLOR][/B];) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1361/obraz857.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4836/obraz820.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3883/obraz817.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5619/obraz816.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9717/obraz788.jpg[/IMG]
-
[quote name='zielona']Dzez CWC,skończył Ch.Lt Erka CWB R-CACIB Maśka 2 na 7szt. oc Doskonała Juma BOB[/QUOTE] [quote name='zielona']Wieści z dzisiaj Erka cac,r Cacib Dzez cac,r Cacib Juma BOB Maśka Naj Junior[/QUOTE] [B][SIZE=5][COLOR=SeaGreen]WIELKIE GRATULACJE DLA ASIACZKÓW[/COLOR][/SIZE][/B] :laola::laola::laola:
-
:lol::lol::lol:[B][COLOR=Blue]Urosła Twoja Lisiczka ,wydoroślała[/COLOR][/B]:lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='wiska']Illy wazy ok 5.5kg ale moze przytyla...(wazylam ja ostatni raz w pazdzierniku albo na poczatku listopada)-a wiadomo ciagle jeszcze "meznieje" ;) juz niedlugo super zdj ktore porobila nam Iwonka na dzisiejszym treningu i zawodach swiatecznych na ktorych Illy zajela 3miejsce :D w dogrywce hihi A Tunia nie startowala bo w zwiazku z mrozem odmowila wspolpracy heh tez pewnie nie wytrzymalaby tych paru godzin na mrozie... Gratulacje dla ILLY:multi::multi: to pewnie jej pierwsze zawody!!!:lol::lol: A TUNIA madra ,wie że jak tak mrozno to nalezy sie oszczędzać!!! Moje kudłate na dwór wypadaja na 1 minutę si i q w tempie niespotykanym i do domu!, a najlepsza MEGULINKA ta galpuje krótkie kółko i ...do łazienki!!!
-
5-kg Milusia , samo dobro WRESZCIE W DOMU W WARSZAWIE :)
AMIŚKA replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jutro wiecej wiadomosci. Jutro też przyjeżdzaja inni państwo po Gajanę. Ruch jak na dworcu :) Ciasto upiekłam wielkie, co śmieszniejsze, to piernik, tylko zapomniałam dodać przyprawę korzenną :)..........[/QUOTE] [B][COLOR=Blue]Dwóch na raz sie pozbywasz??:razz: Takich pieknotek?? I smutno bedzie w domku...[/COLOR][/B]:multi::multi: -
Ale pieknie smigasz z jedna i druga po torkach:lol::lol:, http://img525.imageshack.us/img525/1158/dsc04204o.jpg TUNIA biega wspaniale,ale ILlY ja dogania:lol::lol:. Ile waży ILLY????