-
Posts
681 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Carbonara
-
[quote name='mart_23'] zakochałam sie w tej suni!!! jest poprostu the best!!! i to spojrzenie poprostu powalające:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:chyba musze ją przejąć normalnie;)[/quote] To miłę ze ta sie podoba , jest urocza to prawda i ma juz nowych włascicieli :) a tu " niebiescianka" czyli niebieska niespodzianka : A kuku !!!:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2436/50amz4n7gh0.jpg[/IMG][/URL]
-
udało nam sie porobic pare zdjec ale kamera jest do d... wiec przepraszam za jakosc Dorka zobacz jakie kluchy chłopczyk [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9927/007ye8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2460/014jw5.jpg[/IMG][/URL] i dziewczynka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7004/020su7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/517/029zu4.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy
-
Matka Staff-ka popatrz jakie mamy dziecie :);) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2421/obraz201uy2.jpg[/IMG][/URL]
-
Canaveral :) przesłodkie :loveu:i to spojrzenie bomba :)
-
[quote name='staff-ka']- Ps.[B]Carbonara[/B],ale ten .. w kolorze "lwa" ..hahaha ..to juz raczej nie szczeniaczek..,to cio Wy tu robicie...zmykaj do GALLERY hihi ..[/quote] kurcze Matka z tym kolorem to byc nam nie ublizała haahahhahh:eviltong::diabloti: ok zmykamy do gallery bo wiesz jak to jest on dla mnie cały czas taki malutki hihihihihi:lol::lol::lol:
-
[quote name='IMMNESS']Chcecie... i macie... ;) [url]http://i18.tinypic.com/8eviipv.jpg[/url] [url]http://i18.tinypic.com/7xcd0rl.jpg[/url] [url]http://i18.tinypic.com/8220lrr.jpg[/url] Drzemka z Pańcią... :D [url]http://i17.tinypic.com/6x95qhz.jpg[/url] Pozdrawiamy![/quote] ej ...nie rozczulajcie mnie tak dziewczyny....mmmmmm fajne :) [B][COLOR="Red"]Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B]
-
eee jjjj pieknie ,wreszcie ... Swietny maluszek. bardzo mi sie podoba, Justyna no co tak długo hahahahaht trzymasz małego w ukryciu. Gratuluje i czekam na nowsze foteczki bo ciekawosc mnie zżera:):cool3: bo pedigree bomba i rodzice tez - te długie nogi:loveu: apropos długich nóg [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9384/james17011tz4.jpg[/IMG][/URL] dziekue Olga za zdjecia i za friendship:) kisses
-
aaa chciałam jeszcze coś powiedziec.......ona nie ma [B]staff-kowych[/B] uszu:):lol: ja tu widze ucha kogos innego hihihihi ale naparwde super dziewcze się zapowiada:loveu:
-
[quote name='staff-ka']- a ja się tylko modlę,aby nie zrobiło się ze Staffikami tak jak to miało miejsce w przypadku ASTków.. nieważne jakie ,ważne,aby było dużooo :angryy:..,a co do kolorków ,aby było kolorowiej..to dlaczego..nie - jestem ZA..!! Aczkolwiek moją milościa,pierwszą jedyna..zawsze będzie SBT w kolorze ciemnym .. :cool3: A pniżej Maleństwo..tak oto prezentuje się obecnie.. [url]http://img151.imageshack.us/img151/6356/malenstwo1mr0.jpg[/url] [url]http://img166.imageshack.us/img166/7625/malenstwo3bj9.jpg[/url] [url]http://img340.imageshack.us/img340/5553/malenstwo2ge0.jpg[/url] - [B]SAKKARA KIDIZZY SKY Staff-Ka FCI [/B] [B][COLOR="Red"]Nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B] Buziaki dla wszytskich maleństw..:loveu: ..tych "staffikowych maskotwek" o ekstremalnej barwie przede wszystkim..hihi :razz:[/quote] aby bylo [B]koloro- klasowo [/B]i juz bedzie lepiej. [B]Jakosc[/B] nie [B]kolor[/B] się liczy prawda Kasia??? ale ładniutka ta Twoja dziewczyna:loveu: i ta głowa z potencjałem :);)
-
[quote name='staff-ka']Moniczko ..bardzo się cieszę :multi: .. wiem ja zawsze po czasie,ale .. niom sama wiesz.. :diabloti: W takim układzie ( bo zapomniałam wczesniej :oops:) .. do listy dorzucę : PINCOLETTO CHATCHATURRI Staff-Ka FCI i PICCOLLO BAMBINNI Staff-Ka FCI - [B]genetically clear [/B]( o.Rapid Shot Buldożer - m.Darklady )[/quote] skleroza nie boli ale to tak jest jak się ma" czerwono" w głowie hihihi:evil_lol::eviltong::razz:
-
[quote name='Sebastian Książk']A czy ten pies z Torunia, to nie przypadkiem pana, który swoje poszukiwania rozlożył na nasz cały kraj jak długi i szeroki???Jakiś jak dobrze pamiętam bo miałem okazję poznać...monarcha, król, czy książę, ale ktoś ważny jak sięgam pamięcią:lol::lol::lol:[/quote] zgadza się ;) w wawie tez:p
-
[quote name='Canaveral-staff']mama maluszków wygląda na prawdę rewelacyjnie ale na takim kolorku ciężko zobaczyć masę mięśniową,sama jestem ciekawa jak się ten kolorek przyjmie u nas w kraju[/quote] mysle ze błekitne psy sa bardziej traktowane jako maskotki rasy. Sa bardzo nietypowe, niespotykane i wyjatkowe. Jako nowosc na Polskich ringach z pewnościa przez większosc sędziów zostaną bojkotowane . Ale nie ma się czym przejmowac. Tak jak piedy i rudziaki weszły do łask tak i one beda miały swój czas. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2521/gijanecs1.jpg[/IMG][/URL] [url]http://img143.imageshack.us/img143/6724/gijackeq9.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]
-
bardzo fajny psiak. Głowka ładna :) usmiechnieta:loveu:
-
[quote name='Canaveral-staff']W takim razie gratuluje sama miałam ochotę na tego błękita,jeżeli pójdzie w ślady mamy to będzie bardzo ładny ,życzę Wam powodzenia w układaniu nowego członka rodziny i do zobaczenia na wystawach:multi::multi::multi:[/quote] hihihi juz sobie wyobrażam to zaskoczenie sedziów, sadze ze dla nich to bedzie nowosc okropeczna..hmmm jak tu posędziowac chmurke :):evil_lol::eviltong: albo jak kto woli staffika z pluszu - jak z kolorami maja duże problemy :)
-
[quote name='AMFI']mała mądrala z Szakulca :-) a tu nasz głuptasek Dud ;-) [/quote] kurcze Dudzisław jest normalnie szybko zmieniającym się młodzieńcem :):loveu::loveu::loveu: Świetne foteczki i model tez :) a tu nasz MIś który jest bardzo grzeczny dziś , chetnie Panstwu łape poda- nie che podac ...a to szkoda hihihihihi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4900/017hm4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/403/013ek5.jpg[/IMG][/URL] Małej musze porobic nowe zdjecia bo mi sie skasowały:((
-
[quote name='AMFI']styczniowy wiosenny spacerek :-) [/quote] hihihi wiosennie ale przyjemnie. psiaki cudownie radosne:loveu:
-
[quote name='HUARES']Witam wszystkich. Własnie odebrałam maila z wynikiem testu na L2HGA mojego Huarisia , a mianowicie: [FONT=Tms Rmn][SIZE=2]Umpumaki Vali Huares Staff-Ka FCI - normal[/SIZE][/FONT] :smile: pozdrawiamy serdecznie[/quote] SUPER MONIKA I hUARESIU!!!!!
-
[quote name='strumyk']ino sie troche upaprala ta sniezyca :) tzw. Relaxami? :evil_lol:[/quote] tak własnie miałam je na mysli :evil_lol: a sniezyca taka upaprana jak każda w Polsce:evil_lol:;)
-
wspaniałe zdjecia dziewczyny!!!!!!:loveu: Strumyk Twoje psiaki boskie pozy przyjmuja ...chyba z radości ze Pancia jest z nimi :);) w zwiazku ze sniezyca ,która doleciała w sobote w nocy do Warszawy wklejam jednego takiego kochanego sniegowca:) - nie mylić z butem :):evil_lol: Nasz nowy członek rodziny- " James" zwany DJ a profesjonalnie- Staffjoy's Lesson in Perfection. Przy okazji chciałabym serdecznie podziękować Aguś i Artiemu- włascicielom hodowli Red Pearl in Ginger za wielka pomoc jaka mi okazali przywożac mi Jamesa z Holandii do warszawy. Dziekuję Wam baaaarrddzzzzooo mocno :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9232/dj4df8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8514/dj2gj1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9852/dj1po9.jpg[/IMG][/URL]
-
oooo jakie fajne foteczki :) Ola dzieki wielkie . Chłopcy strasznie się zmienili :) i takie kochane mordeczki:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='IMMNESS']O matulu, jakie te Port Erino - Carbonarastaffy są słodziachne...!! Justyna, wiesz co? Ociągasz się chyba moja droga... maluchy już mają otwarte oczka, a tu dopiero zdjęcia... i na dodatek TYLKO 4, co to ma być? :mad: :mad: [SIZE=1]To maleństwo ze skarpeteczkami - cud, mniód, orzeszki... [/SIZE]:loveu:[/quote] dzieki Immness hihi nastepne zdjecia juz niedługo :) a tym razem mam nadzieje ku radości Aghus i Staff-ki -specjana sesja jednego przystojniaka zwanego " Jaś":loveu: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3470/jasheadshotgw4.jpg[/IMG] [url]http://img140.imageshack.us/img140/3953/jas3jn6.jpg[/url] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/927/jas2xn0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9868/jasbq4.jpg[/IMG][/URL] hihihi jak widac wpadł w oko najmłodszej handlerce :) hihihi [url]http://img120.imageshack.us/img120/1664/jasijulaio1.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]Maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]
-
kurcze ten Misiek to sie wogóle nie zmienia :) i tak trzymać !!!!!!:loveu: i wcale sie nie dziwczynkom nie dziewie ze go tak całuja:):cool3::evil_lol: hahahhha apropo sniegu......idzie nawałnica idzieeeeeeee:diabloti: moze jutro wieczorem zawita!!!;)
-
ale fajna Miś:loveu:ka :))))
-
Porażające:crazyeye: hihihi mój słodki Hadesik :) powodzenia na pierwszej wystawie :);)
-
ale pięknie..........:loveu::loveu::loveu::loveu: jak ja bym chciała tam byc.......