-
Posts
681 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Carbonara
-
My też z Carbo będziemy;) Blaira znowu razem w klasie...tym razem w młodzieży:smile:
-
U nas jest na odwrót ...tam same rudzielce i dwie ciarnoje sztuki ;) a u nas wiadomo same czarnuchy i raz na jakich czas pojawi sie kolorowy... Jak już widzieliśmy zwycięzcę rasy w całej krasie ( zdjęciówka Staff-ki) to ja pozwolę sobie wkleić Bos-a suczka Ch Frontier Calamityjane Inkwood [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6007/rn008342014of.jpg[/IMG][/URL] Jak Wam sie podoba?:cool1:
-
Tak bardzo fane psiaki a szczególnie ten co wygrał rasę:loveu: Ch. Belnore Dream Keeper:cool3: Oto jego fotka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img461.imageshack.us/img461/9109/beau11dl.jpg[/IMG][/URL] ach ta linia Judael;)
-
Fridziula jak zwykle słodka wraz z przyjacólka Dorotką ...cudo.. Takiego oblicza Fridzi jeszcze nie widziałam:loveu: Tytuł obrazu: "Rozważna i Romantyczna " hehhe
-
Niestety hodowla Senator nie ma strony....a szkoda bo tez bym z chęcia zobaczyła psiaki z tej hodowli.
-
Same śliczności i tłustości.... ja tez takie kukusie chcę mieć.....( No może nie dokładnie ja...)
-
Ale słodzuchne grubaski!!:loveu:
-
Ciebie Dianka tez będziemy pstrykać jutro jak Fridzie Midzie będziesz wystawiała :lol: :lol: :lol: Boże to już jutro :D !!!!!!!!!!!!!
-
No właśnie bullomaniacy! zgłoście się po te cegiełki....Dziewczyna sie poświęciła w bardzo fajnym celu :D Dołaczmy się i my Ja zamówiłam dwie.... 8)
-
u nas smakołyki nie bardzo działają ale za to inne akcesoria...... 8) MIODZIO :D Tak więc do niedzieli....
-
Blaira zrób zwiady w sobotę. Myslę ,że my też będziemy mieli kennel bo na poprzedniej wystawie jak sie Carbuś z Fridziunią wyszalał przed wejściem na ring to tak był znużony w czasie oceny że na ringu mi sie położył :lol: :lol: :lol: Więc myślę że jak psiaki zapakujemy do jednego kennelu to wyjda z niego jak po niezłym maratonie, bo się będą wściekać :lol: Ja tez nie moge się doczekać wystawy ale strach mnie obleciał czy chłopaki nie będa nam szalały na ringu :lol: :lol: :lol: :wink: :Dog_run: :roflt:
-
[quote name='blaira'][quote name='Diana14']NDM już za tydzień :D Nie mogę się doczekać :roflt: Za długa przerwa od wystaw źle na mnie wpływa :grins: :wink:[/quote] Heh a co ma powiedziec osobka taka jak ja ktora jeszcze nigdy nie wystawiala ?? hehe bedziesz w sobote tez Diana?[/quote] Tak to jest Dianka jak ktoś wystawy ma już we krwi :lol: :D Ja sie strasznie boję :) Już po nocach mi się śni Blaira nie przejmuj się Ty masz już za sobą występy z psem.Wprawdzie nie na ringu wystawowym ale w agility a tu już jakies doświadczenie :D Będzie dobrze :P
-
[quote name='blaira'][quote name='Carbonara']Wystawa za pasem :D Przyszło do nas potwierdzenie! Blaira idziesz jako pierwsza, :D Mam numerek 610 8)[/quote] wiem tez dostalam potwierdzenie.....609 ..kurcze cest sobie narobil strupa na glowie :( Umowimy sie jakos co do podrozy , jezeli to nadal aktualne? Wfh85 ringowke potrzebujesz wczesniej czy moge przywiesc do NDMu?[/quote] Blaira oczywiście że nadal aktualne z tym że mamy jedno wolne miejsce i jakbyś mogła to byś przyjechała na Bródno? :D
-
Wystawa za pasem :D Przyszło do nas potwierdzenie! Blaira idziesz jako pierwsza, :D Mam numerek 610 8)
-
Mnie też się tak wydaje że będzie umieszczona w dodatku.Bo oni chyba wcześniej już zatwierdzili tą listę zgłoszonych psiaków i ewentualne zmiany będą oddzielnie rozpisane. :D
-
Extra ekipa się powiększa :D
-
Moim zdaniem Cest ma wyraz głowy bardzo podobny do swojego tatusia :D
-
Amfi! ale fajowskie fasoleczki :D Czyli będą dwa tak? Masz juz jakieś imionka?-jesli wolno spytać :oops: Jahu! Twoje bulliki pełna gama umaszczeń- niemalże :D Super słodziuchne świnki Gratuluje!
-
Justuss wielkie dzięki za wyniki :D i gratulki za zwycięzkich staszków :thumbs:
-
Super! Trzeba się wspierać prawda? Doping pomaga w stresie :lol: Fajnie będzie ekipa staffikowców :laola:
-
jak malowana delikatną jesienna akwarelą :D Ja się rozczuliłam :D
-
Wydaje mi się że w pośredniej :roll: ale nie jestem pewna :oops: kl.sz.psy Dark Side Tak Wiele Miłości WWW Knight Errant Port Erin Suczka to Bad Manners Berserker chyba w pośredniej i jeszcze jeden pies.......ale jaki nie wiem :wink:
-
Newsy!!! 4 staffiki zgłoszone na wystawę :P Trzy pieski i jedna suczka
-
Gratulki dla wszystkich! :D :laola: Czy ktoś może zna wyniki staffików?
-
Ale piękniusie i słodziuchne te "wojowniki" :lol: Wszystkiego najlepszego dla maluszków . Niech zdrowo rosną :thumbs: