-
Posts
4557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monia70
-
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
[quote name='andre']teraz maja z mamuska tylko siebie: [IMG]http://idz.zgora.pl/img/artykuly/p1010735_tn.jpg[/IMG] AM[/quote] To zdjecie , jak i psy jest rozbrajające.Rozczula do łez. -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A wiecie co Malinka z pieszczot lubi najbardziej?????????? [SIZE=1][COLOR=magenta]CAŁOWANIE PO BRZUSIU......;) [/COLOR][/SIZE] -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
Monia70 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
NO to mamy dzisiaj świeto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 [SIZE=6][COLOR=red]MALINKA JEST Z NAMI RÓWNY ROCZEK :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Stawiam torta :tort: :tort: :tort: :tort: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: [/COLOR] i moze troszkę dla człowieków :chlup: :chlup: :chlup: :chlup: :drink1: :drink1: :drink1: Poniewaz data urodzin Malinki nie jest znana , to tak sobie postanowiłam , ze Jej urodzinki będą własnie w dniu adopcji.Wie dodatkowo świetujemy 5 urodzinki ;) . Przszlismy przez ten rok wiele.Na początku adopcji było trudno ale nigdy , przenigdy nie pomyslałam, żeby przez jej niewłaściwe zachowania oddac ją z powrotem.Jest dziś z nami pełnoprawnym członkiem rodziny.Kolejna miłością w moim zyciu.A wpadki jakie zalicza wkładam do jednego worka z naszymi ludzkimi wpadkami.Bo przecież kazdy z nas czegos nie wie i kazdy popełnia błędy. [SIZE=5][COLOR=red]KOCHAM JĄ :loveu: :loveu: :loveu: I JESTEM SZCZĘŚLIWA [/COLOR][/SIZE] -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
Monia70 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Milusia, co u Ciebie????????? Jak się piesinka czuje? Ciotki zapomniały o odwiedzinach????????? :mad: :mad: -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
jest piekna. Ja właśnie taki psy lubię najbardziej.Zwykłe, szare,takie zwyczajne:roll: -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
[quote name='andre']no wiecie co, to juz po polsce o porade prosic trzeba, a miejscowo juz niepotrzebni? ;-) [img]tu mialo byc zdjecie ;-) [/img] AM[/quote] Andreeeee, no coś Ty , ja przeciez zawsze najpierw do Ciebie:oops: , Ciebie prosze o pomoc, buuuuuuuuuuuuuuu :placz: ;) Mamuska jest taka przystulaśna :loveu: -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
loozerka! Ciocia Monia slicznie dziekuje za chęci.ZAle z moim zapędem komputerowym to pewnie jeszcze nie raz zwrócę się do Ciebie:oops: Maaaaaammmka !!!!! Jakaś TY piekna :loveu: -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
Uffffffffffffffffffffffffffff Oglądelam szczeniorki. Sciągnelam i zapisalam u siebie i dopiero wtedy moglam popatrzec.Sa slodkie ogonki :loveu: -
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
To mi się otwiera : [IMG]res://shdoclc.dll/pagerror.gif[/IMG][B]Nie można wyświetlić strony[/B] [COLOR=black]Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki.[/COLOR][COLOR=black]Spróbuj wykonać następujące zadania: [LIST]<LI id=instructionsText1>Kliknij przycisk [URL="javascript:location.reload()"][IMG]res://shdoclc.dll/refresh.gif[/IMG][/URL] [URL="javascript:location.reload()"]Odśwież[/URL] lub spróbuj ponownie później. <LI id=instructionsText2>Jeśli adres strony został wpisany na pasku adresu, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie. <LI id=instructionsText3>Aby sprawdzić ustawienia połączenia, kliknij menu [B]Narzędzia[/B], a następnie kliknij polecenie [B]Opcje internetowe[/B]. Na karcie [B]Połączenie[/B] kliknij przycisk [B]Ustawienia[/B]. Ustawienia powinny się zgadzać z ustawieniami dostarczonymi przez Twojego administratora sieci lokalnej (LAN) lub usługodawcę internetowego (ISP). <LI id=list4>Zobacz, czy są wykrywane ustawienia połączenia internetowego. Możesz ustawić, aby system Microsoft Windows badał sieć i automatycznie wykrywał ustawienia połączenia sieciowego (jeśli administrator sieci włączył to ustawienie). [LIST=1]<LI id=instructionText6>Kliknij menu [B]Narzędzia[/B], a następnie kliknij polecenie [B]Opcje internetowe[/B]. <LI id=instructionText7>Na karcie [B]Połączenia[/B] kliknij przycisk [B]Ustawienia sieci LAN[/B]. [*]Zaznacz pole wyboru [B]Automatycznie wykryj ustawienia[/B], a następnie kliknij przycisk [B]OK[/B].[/LIST]<LI id=instructionsText5>Niektóre witryny wymagają 128-bitowego zabezpieczania połączeń. Kliknij menu [B]Pomoc[/B], a następnie kliknij polecenie [B]Internet Explorer - informacje[/B], aby ustalić, jak mocne zabezpieczenia są zainstalowane. <LI id=instructionsText4>Jeśli próbujesz przeglądać bezpieczną witrynę, upewnij się, czy ustawienia Zabezpieczeń obsługują ją. Kliknij menu [B]Narzędzia[/B], a następnie kliknij polecenie [B]Opcje internetowe[/B]. Na karcie Zaawansowane przejdź do sekcji Zabezpieczenia i sprawdź ustawienia dla protokołów SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0. [*]Kliknij przycisk [URL="javascript:history.back(1)"][IMG]res://shdoclc.dll/back.gif[/IMG][COLOR=#ff0000] Wstecz[/COLOR][/URL], aby wypróbować inne łącze.[/LIST] [B]Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS programu Internet Explorer [/B] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black]Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-( :-( :-( [/COLOR] [/COLOR] -
Ulv, błagam nie umieraj ze smiechu(lub ze zdziwienia) jak dostaniesz przesyłake z Nivalinem :oops: To tylko 5 amp.a zapakowane jak koperta z conajmniej węglikiem:evil_lol: . Ale ze nie było bąbelkowych to najpierw w jedną białą , później w taką szarą z pracy(bo bylam dziś na dyzurze i chlopaki z karetki wysyłali), która zamknęlam zszywaczami no a poźniej pani na poczcie nie przyjala bo nie moze byc zszywana , no i kolega musial jeszcze kupic jedną i zaadresowac:oops: , no i dopiero trafila do wysyłki .Uffffffffffffff
-
Wróciłam z pracy i ..................... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Dlaczego smierc bezsensowna? Dlaczego w samotności? Dlaczego bez miłości? Na zimnej podlodze.... Bez zapachu miłości człowieka.... Bez człowieka........... Dlawie się łazami.człowiek kolejny raz musi prosić psa o wybaczenie. Przepraszam Hapciu.Przepraszam. [*] [*] [*]
-
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
Andre, do tego filmiku ściągnęłam na pomoc TZ.I co sie okazało, że to nie film się nie otwiera a strona z tym linkiem :shake: -
[IMG]http://idz.zgora.pl/idz/2006-09/saba_gadkow3.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=red]PYCHOLEK PRZEŚLICZNY :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
-
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
:loveu: Maluchy są przepyszne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ale ja filmiku nie mogę oglądnąc :shake: ciemu mi sie nie otwiera????? -
Powiem tylko , że ...............ryczę jak głupia:placz: NIECH BĘDZIE SZCZEŚLIWA i państwo z Nią :loveu: Boże, daj niech to będzie juz ten jedyny i ostatni domek w życiu Sabuni.Juz tak wiele razy jej sie nie udało:shake: Andre, czy Ci państwo wiedzą, ile i jakch domków Saba miała wcześniej? Wiem, wiem, pewnie że wiedzą ale i tak się boje......
-
Nieeeeeeeeeeeee Krwi psa to my tu nie chcemy :shake: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: ale trzymamy ;)
-
Nieśmiało się cieszę.... Tak po ciuchutku,by nie zapeszyć:oops:
-
[Zielona Góra]2-letnia Sonia po 11 szczeniakach - MA DOM!
Monia70 replied to andre's topic in Już w nowym domu
Jeden domek dla wszystkich psiaków :roll: :roll: :roll: ( no co , źle by było ????? );) -
Romuś, dla Ciebie skarbie [*] [*] [*] Tak trudno żegnać przyjaciół.....:-(