-
Posts
266 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by HAWAN
-
GRATULACJE dla wszystkich :multi: jednak powiem tylko jedno, bywaliśmy juz na kilkunastu wystawach ale tak FATALNIE zorganizowanej wystawy jeszcze nie trafiłam. Katalogi swoje, internet swoje a na ringu jeszcze co innego. Było widać że Pani Sędzina była równie mocno zdezorientowana jak sami wystawcy - po prostu jeden wielki bajzel.:mad: Nie wspomnę już o tym że jadąc przez całe miasto nie widziałam ani jednej informacji ukierunkowującej na wystawę. Jedyne co mi się podobało to ochrona - eleganccy i sympatycznie panowie w garniturach. Ale sądząc z ilości zgłoszonych na wystawę psów - te błędy organizacyjne to nie pierwszy raz się zdarzyły. Ps. Resuruss - gratuluję i dzięki za informacje fryzjerskie.
-
GRATULACJE dla wszystkich :multi: jednak powiem tylko jedno, bywaliśmy juz na kilkunastu wystawach ale tak FATALNIE zorganizowanej wystawy jeszcze nie trafiłam. Katalogi swoje, internet swoje a na ringu jeszcze co innego. Było widać że Pani Sędzina była równie mocno zdezorientowana jak sami wystawcy - po prostu jeden wielki bajzel.:mad: Nie wspomnę już o tym że jadąc przez całe miasto nie widziałam ani jednej informacji ukierunkowującej na wystawę. Jedyne co mi się podobało to ochrona - eleganccy i sympatycznie panowie w garniturach. Ale sądząc z ilości zgłoszonych na wystawę psów - te błędy organizacyjne to nie pierwszy raz się zdarzyły. Ps. Resuruss - gratuluję i dzięki za informacje fryzjerskie.
-
Błyskotko - z Twojej miejscowości wydaje mi się że bardziej będzie pasowało jechać na Rudę Ślaska ( przeciąć trasę A4 Tychy - Gliwice ) i jechać drogą bodajże 928 cały czas na Rudę Śl. Wirek potem kierowac się na Tesco, na Mc`Donald i koło Mc`Donalda w prawo i cały czas prosto, kończy się ta droga rondem, przez rondo prosto i wpadasz na średnicówkę. Średnicówką jedziesz z 5 min / tj. jakieś kilka kilometrów/ i pierwszy zjadz jaki będzie na prawo na Świętochłowice / charakterystyczny punkt to salon Renault po lewej stronie/ - to tam zjeżdżasz, skręcasz w lewo i jedziesz prosto i za 50 metrów są światła a za światłami za 20 metrów po prawej wystawa. Pozdrawiam
-
Panienkobubu - najprostsza droga od "ronda" na wystawę w Chorzowie a właściwie to w Świętochłowicach to nie przez Chorzów, bo tam dużo krążenia droga "a fe" i remonty tylko lecisz prościutko z "ronda" na średnicówkę czyli koło supersklepu Silesia ulica Chorzowska rozdwaja w prawo na Chorzów a w lewo na most, na średnicówkę i ty jedziesz właśnie w lewo na most na średnicówkę i potem prościutko, i liczysz kolejno zjazdy pierwszy będzie po prawej koło Auchan - to nie ten -jedziesz dalej, drugi będzie po prawej na Chorzów Batory - to też nie ten, jedziesz dalej prosto, następny po prawej to zjazd na Stary Chorzów to też nie ten i następnie mijasz po prawej ogródki działkowe i śliczny stawik a przed nami widać na górce salon Renault i to właśnie ten zjazd, kierują na nim na Bytom, węc zjeżdzasz tym zjazdem ( myślę że będzie tam spory ruch bo o tej porze w niedziele to tylko dogomaniacy mogą jeżdzić) , skręcasz przy w prawo na Bytom i za jakieś 50 m są światła a za następne 20 m jest stadion na którym jest wystawa. Aha i jeszcze jedno - cała ta droga od Ronda do zjazdu na Bytom trwa ok. 8 minut No to tak w skrócie najprostsza droga na wystawę. Pozdrawiam Hawan
-
Bardzo lubię te wystawę - jest bardzo dobrze zoorganizowana, dużo nagród i wogóle sympatyczną atmosferę - i z tego to powodu bardzo mi przykro że w tym roku się na nią nie wybiorę ale Chorzów jest 3 krajówką na śląsku która w odstępie 1 miesiąca zaprasza na sędziego grupy IX p. Junikiewicz - osobiście nic do tej Pani nie mam nawet przeciwnie można powiedzieć że jako sędziego i człowieka ją uwielbiam - ale na litość Boską ileż mozna jeździc do tego samego sędziego
-
Czarne Gwiazdy - masz całkowitą rację - mój błąd:oops: - źle odczytane nazwisko i dlatego nic nie wychodziło w wyszukiwarce - dziękuję zsa poprawę i za podpowiedź w sprawie opisów:razz: dziękuję również "Grrrond" za podpowiedź - chyba w takim razie spróbujemy pojechać - wychodzi z tego że będziemy mieli przynajmniej dokŁadną ocenę.
-
Czy ktoś mnie może dokształcić - jakia jest "specjalność" Pana KAzimierskiego - ma nas oceniać we Wrocku / IX grupa / i nie wiem czy jechać? a tak a`propos to przejrzałam cały - naprawdę cały temat i ic na temat Pana Kazimierskiego nie znalazłam - za to wiele innych cennnych info i owszem a z wieloma opisami się również zgadzam:cool3:
-
Ja też przłączam się do wyrazów podziwu i uznania dla oddziału Będzińskiego za sprawną organizację mam nadzieję że wystawa będzie również super. Dla wszytskich zainteresowanych - wystawa jest w samym centrum Będzina - na wprost zamku będzińskiego - lepiej zabezpieczyć sie przed słońcem bo cienia tam za wiele nie ma.
-
Magdalena 1 - DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE:loveu:
-
GRATULACJE dla wszystkich zwycięzców tych małych i tych dużych:multi: mam prośbę - czy ktoś byłby uprzejmy odać mi nazwę suczki Bichon Havanese z klasy pośredniej i jej rodziców oraz hodowcę, niestety na stronie związku nie ma już katalogu. Z góry dziękuję Hawan
-
Dziękuję wszystkim za informację - jak to dobrze czasami poruszyć temat - każdy coś wie, każdy coś dorzuci i znowu jesteśmy mądrzejsi :lol: Znalazlam informację na temat Kosic - no i fakt po 1. daleko, po 2. drogo - nie jadę. Nad Bratyslawą - pomyślę , Alojzyna ma rację zawsze to 2 x CACIB.
-
Kivik - przepraszam i dzięki, poszukam w takim razie informacji o Kosicach na forum. DO Bratyslawy - tez chcialam jechac, ale nie za te pieniądze, masz calkowitą rację - to co sobie życza to zdecydowanie za dużo:mad: :angryy: . Może jednak w przyszym roku...
-
SIRION - wielkie DZIĘKI za pomoc - tak też mi się wydawalo że jak nie ma CAC przy nazwie to chyba nie dają ale nie byłam pewna. Słowacy i Czesi mają wiele takich wystaw, a właściwie zjazdów hodowców które sŁużą tylko sprawom hodowlanym. I tak prawdę mówią jak się tak przegląda ich propozycje wystawowe to takich CAC-owych i CACIB-owych to niewiele mają, ale w takim razie może do Kosic warto jechać?
-
KIVIK - no niestety nie w tym miesiącu juz krucho u mnie z kasą, ale myslę sobie że jak tak dobrze nam poszło to może do Kosic się zgłosze był tam juz ktoś? A może Wiecie coś na temat takiej wystawy: [B][SIZE=4]OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN[/SIZE][/B] w Dolnym Kubinie czy tam dają CAC?
-
KIvik - witaj no szkoda, że nam się nie udało ale nic starconego - wszystko przed nami:lol: . Medale dawali za samego CAC też, tylko należało iść z rodowodem do wpisania tytułu do kancelarii i tam Panie "wydzielały" medale, na ringu nie dawali nic, no może poza kokardką. My byliśmy mądrzy tylko dzięki naszym czeskim znajomym bo tak to też niewiele się orientowalismy:razz: . Za CACIB dawali osobno taki piękny złoty medal, ale tylko za CACIB za res. juz niestety nie.
-
Witam wszystkich i GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM tym dużym i tym małym. My również mamy się czym pochwalić - nasza sunia CAC, res. CACIB mimo moich obaw że sędzia Słowak i towarzystwo czesko-słowackie. Wystawa bardzo sympatyczna, miasteczko też, przede wszystkim piękna pogoda i ciepło co już było balsamem na nasze zmrożone duszyczki, ale jeżeli chodzi o oznaczenie drogi dojazdowej - to fatalne a w zasadzie zero informacji że jest wystawa psów. Medale tylko za CAC i CACIB, puchary za BOB ale na finałach. Generalnie wydaje mi się jednak że "nasi" starają się bardziej. Nie mniej jednak mam zamiar jeszcze się do Słowacji wybrać. Pozdrawiam
-
Magnum sal - przepraszam ale nie mam, wystawa Bytomska ma to do siebie że finały odbywaja się w takim miejscu że trudno coś ufocić jak nie masz aparatu z super obiektywem albo znajomości u ochrony która wpuści cię na płytę boiska. Ale suczkę lhasa która zdobyła Zw Mł widziałam już gdzieś na forum.
-
Carragan - witam w gronie jadących towarzysko:p
-
Natalia_W - dziękuję za informację - no zaskoczyli mnie nie powiem:crazyeye: Ale zaskoczyli mnie też pod innym względem - zmiany sędziego - zamiast zapowiadanego Szwajcara mam Słowaka - bez sensu. Już więcej do nich nie pojadę. Pozdrawiam i wszystkim życzę WIELU SUKCESÓW
-
no wlaśnie Kivik też nad tym myślałam - my co prawda też jedziemy w sobotę ale na luziku - po poludniu. A szkoda bo zawsze to raźniej.:lol: może następnym razem się dogadamy :razz: :lol: ja mam maluchy , Ty masz maluchy - do osobówki się zawsze upchamy...
-
Yoshko - dzięki za poradę my też pojedziemy / z Katowic/ na Zlinę a potem na Bratysławę, przez Chyżne kawał drogi ze śląska się nadkłada jednak. Ale muszę Wam powiedzieć że zglosiliśmy się jeszcze do Słoweni - wystawa za miesiąc a juz dostaliśmy potwierdzenie - to się nazywa poukładany kraj. Agatka - dzięki za info, czyli na nazwisko będziemy się meldować. Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych:diabloti: :evil_lol: i dalej czekamy na potwierdzenie:angryy:
-
No tak, ja też nie mam potwierdzenia:shake: :-( A powiedzcie mi na jakiej podstawie mam iść do kasy żeby zapłacić jak nie będę mieć potwierdzenia:cool3: już ich nie lubię:mad: :mad: :angryy: Co do trasy to dzięki za temat, bo sama już siedzę nad mapą tydzień i wymyśliłam Cieszyn, Bartysławę a tu wychodzi że jednak nie.. A katalogu to oni chyba nie za bardzo, jak potwierdzeń wysłać nie umieją..
-
SYRAKUZ - gratuluję nowego przyjaciela.:multi: Cieszę się że przybył nam w naszym pięknym kraju kolejny hawan. Hawńczyki mają to do siebie że są BARDZO niedoceniane, a to naprawdę piękna i przekochana rasa. Jeżeli chodzi o kolor - Czarny piesek z białymi znaczeniami jest jak najbardziej w porządku, tegoż koloru na ringach europejskich nie widuje się zbyt wiele ale wynika to z faktu iż sędziowie są tendencyjni i wolą kolor jasny. Ale na ten przykład w USA czarne są jak najbardziej pożądane. W każdym bądź razie - hawańczyki to bardzo grzeczne, spokojne i opanowane psiaki, przy równoczesnym błazeńskim nastawieniu do życia - moje np. są skore do zabawy w każdej chwili jeżeli tylko zauważą taką chęć u człowieka, ALE nie są nachalne i nie narzucają się. Każdy z nich podąża własną drogą. W stosunku do innych psów są nastawione przyjacielsko i gotowe na kompromisy- czego na przykład maltańczyk by w życiu nie zrobił. Co do włosów - w utrzymaniu - jest tylko jedna recepta: czesać, czesać i jeszcze raz czesać. Węgrzy lubią hawany z górnej granicy wzrostu i wagi więc myślę że "rachityka" w domu mieć nie będziesz. Napisz coś więcej o swoim piesku jeżeli możesz - czy ma rodowód, z jakiej hodowli jest, a może jakieś zdjęcia masz, jeżeli będziesz mieć jakieś pytania to wal smiało chętnie odpowiem w miarę mozliwości czasowych. ps. POZDROWIENIA dla Państwa Alutków:lol: ;) Pozdrawiam Hawan
-
Z tego co pisała Elitesse - nie mamy za bardzo co liczyć na terminowe potwierdzenie pocztą. Ja nic nie dostałam w każdym bądź razie. A tak swoja drogą to myślałam że Polacy mają największy bałagan:roll: ale teraz widzę że Słowacy są jednak lepsi od nas:mad: :diabloti: ciekawe jak będzie przebiegać wystawa:razz:
-
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/10/25/_602126_n.jpg[/IMG] [U]Ppozdrawiamy wszystkich ....[/U] NASZA HAWANKA " XENA" ZDOBYŁA KOLEJNY ZŁOTY MEDAL ORAZ TYTUŁ NSwR oraz CWC !!!!!!!!!!!:multi: [IMG]http://hawan.republika.pl/hawan-baner.jpg[/IMG] [URL="http://www.hawan.republika.pl"]www.hawan.republika.pl[/URL]