[quote name='Mudik']A la grzywacz?:-o:-o:-o[/quote]
Spokojnie :lol: Tylko pyszczek na krótko, a reszta kudłata.
Sesja jakoś idzie. W poniedziałek jedna poprawa, 19 następna i w pierwszym tygodniu marca ostatnia. Jeszcze jedna będzie, ale terminu nie znam...