Żółta taśma + śliwka
[IMG]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/obrozki%20itd/100_5760.jpg[/IMG]
A nie myślałaś o odwrotnych kolorach, tzn. fioletowa taśma i żółta ekoskórka? Żółta taśma szybciej się brudzi.
[quote name='zaginiona sara']Ja chyba muszę coś takiego stworzyć bo moje psy niby kanapowce ale trochę lubią ciągnąć mnie na smyczy może spróbuję coś im wykombinować...
Problem w tym, że jeden waży 4 a drugi 6kg i ten grubszy ma zaleczony kręgosłup i nie wiem czy może coś lekkiego próbować np. ciągnąć na spółę z drugim towarzyszem.
Albo po prostu więcej spacerów trzeba.[/QUOTE]Jeżeli pies ma chory kręgosłup to nie pozwalaj mu ciągnąć!
Na łysolca. Z tego co pamiętam to tułów krótko, na łapkach chyba pudlowe pompony, 1/3 ogona krótko, uszy i pysk krótko, na głowie i karku dłuższa sierść.
Misiowe zrywy to bardziej mocne pociągnięcia. Halter raczej u niego nie przejdzie. Mają już norweskie, ale ciut przymałe. Właścicielce wygodniej w nich psa przytrzymać czy kawałek przeprowadzić niż w obroży.
Nie podawałaś. Pn-pt do 14 mogę podjechać gdziekolwiek. Cały weekend będę na wystawie (zawody agility), wiec jeżeli się wybierasz, możemy się tam umówić.
Znajoma poprosiła mnie o dobranie szelek dla jej CTRa. Jest po operacji, więc zależy jej, żeby ograniczyć ew. pociągnięcia psiura do minimum. Lepsze będą norweskie czy guardy z rączką?
:D
Podobno schudła. Waga niby w miejscu, ale może w mięśnie przerobiła.
Ostatnio niestety krucho z kasą, więc nawet od taks nic nowego nie mamy. Tylko w końcu obróżkę puppy love będzie do kompletu :)
Chopo produkuje kagańce na małe szpice, to maszer pewnie tez będzie miał coś małego.
[url]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Chopo-Szpic-pies-suka-kaganiec/4024[/url]