Żadna tam zdolniacha. Dobrze, że nie widziałaś co wczoraj na torze robiłam...
na dniach będą nowe zdjęcia (jak je zrobię ;)) A tak w ogóle to na zdjęciach TZ Magdy widać naszą nową obróżkę :loveu: Obiecałam rodzince, że już nie będę nowych kupować, a Hilton ma nowe prze boskie wzorki :placz: Za to na Banacha kupiła nową Flexi 8m za 7 zł. Tylko, że rzadko kiedy używam flexi...
Monia, co powiesz na spacerek?