*** Ale ja nie powiedziala, ze oni ja chwalili. Moj pies zle sie czul na BARFie i zapytalam ich co sadza o Orijen - dostalam odpowiedzi, ze jezeli sklad jest rzeczywiscie taki jak na opakowaniu to ok, nie jest tak zle.
[quote name='SAWA']BARFowcy nigdy nie będą chwalić karmy ,bo ich filozofia jest diametralnie inna.Jeśli ktoś karmi BARFem ,a chwali suchą ,to nie jest to typowy BARFiasz.To tak po za tematem.
Pozdrawiam.[/quote]