-
Posts
11427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Viris
-
Plakaty wydrukowane, jeden zawiesiłam u wetki. We środę Marco ma kastrację. W czasie gdy będzie operowany porozwieszam plakaty gdzie się da. Ładnie przybiera ciałka za co DT dostał pochwałę od wetki :cool3: Uszy zdecydowanie w lepszym stanie niż ostatnio. Czyste. I te strupki na końcu to jednak chyba pogryzienie :(
-
Makabra w schronisku w Iłży: właściciele wytapiali tłuszcz z psów
Viris replied to Jenny19's topic in Schroniska
To nie wyrok. Wyrok to miały te psy......:placz::placz::placz::placz: -
Allegro i chętni przez portal to wie Marta bo podała kontakt do siebie. Czy ktoś może zrobić plakat? Zdjęcie najlepiej drugie i czwarte z mojego postu na poprzedniej stronie. I tekst : Psiak potrzebuje domu na stałe. Młody - około 1,5 roku, rudy. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Potrzebuje dużo miłości. Toleruje dzieci i inne psy w domu, jednak do obcych psów jest nieufny i trochę na nie szczeka. Kontakt : Agata - 608339230 Nie mogę zrobić u siebie plakatu. Taki format na A4, drukarkę mam czarnobiałą.
-
Ja gdy nadejdzie ten dzień też tak zrobię, chociaż ja pewnie poproszę nie o karmę a o pieniądze na sterylizacje. Będzie wielka skarbonka w kształcie psiaka i tam goście będą wrzucać te pieniądze które wydaliby na kwiaty. Fajnie że takich ludzi jest coraz więcej, od jakiegoś roku dość często słucham o takich przypadkach :loveu::loveu::loveu:
-
Grzywek tak jak mówiłam zdjęć będzie dosłownie kilka ( część już wstawiona ). Dzisiaj mam zawroty głowy i ogólnie fatalnie się czuję. Jutro wraca po długiej nieobecności mój TŻ. Ale do świąt postaram się powstawiać fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Dzisiaj się postaram wkleić kolejne.
-
Ooo poprosimy o fotki! Może mnie to zmobilizuje do wystawiania bazarków. Strasznie Was przepraszam za to że się "opierdzielam" z bazarkami. Ale teraz po prostu często muszę wyjeżdżać. I dlatego ciężko mi wystawić bazarki, bo tego trzeba pilnować.
-
Śliczny Maliniaczek.. Może dopiero teraz wyszły problemy i dlatego go wyrzucili..:placz::placz::placz:
-
XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008
Viris replied to Coyote Ugly FCI's topic in 2008
Błąd w dacie w tytule;) -
Porównanie o BOB [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/15c2289db11d1e52.jpg[/IMG] I BOB [IMG]http://images33.fotosik.pl/61/7e4f09ac971fc345.jpg[/IMG] Pozdrawiam.
-
[img]http://images32.fotosik.pl/61/45645330ed65fafb.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/61/58349af1465fd4ef.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/61/dcbb4432819c87c3.jpg[/img] Suki klasa championów [img]http://images31.fotosik.pl/61/15767e9db872d9c9.jpg[/img] Porównanie o NDSwR [img]http://images31.fotosik.pl/61/b9f82214205a7aae.jpg[/img]
-
[img]http://images32.fotosik.pl/61/7d00937f43784bf2.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/61/2650d6c58abaa862.jpg[/img] Suki klasa otwarta [img]http://images31.fotosik.pl/61/0df57d05e2125977.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/90d4a09437fecda6.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/61/b522e787fed352a0.jpg[/img]
-
[img]http://images33.fotosik.pl/61/6542e81c7437a173.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/acce5cac59948ea6.jpg[/img] Suki klasa pośrednia [img]http://images33.fotosik.pl/61/4bcb3cdea9e0963f.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/61/c42358d821485618.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/61/88628394f0bdbbeb.jpg[/img]
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/61/a56738a4e1881938.jpg[/IMG] Suki klasa szczeniąt [IMG]http://images32.fotosik.pl/61/99973cfb0a756df1.jpg[/IMG] Suki klasa młodzieży [IMG]http://images33.fotosik.pl/61/89ff96d1fbf965df.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/bd8461f4dd684236.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/61/8a4a7a63e318be83.jpg[/IMG]
-
[img]http://images31.fotosik.pl/61/6f2ea452aae67fe8.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/61/c73eab6363136cb3.jpg[/img] Psy klasa championów [img]http://images32.fotosik.pl/61/16d2f05905d34e81.jpg[/img] Porównanie o NDPwR [img]http://images31.fotosik.pl/61/36efb87881399170.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/4ede85c503f80d4f.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/b1f8984743efb6bd.jpg[/img]
-
[IMG]http://images33.fotosik.pl/61/007f2c67033cdc6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/61/9b8f33ed6c5d9b28.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/192557497d8b171f.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/510269955d4f0ca5.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/61/8333ea81fb4c8340.jpg[/IMG]
-
[img]http://images33.fotosik.pl/61/80e0744ad89352f3.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/61/8ec5814b0eb28c2c.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/eb8e9b6082e82d64.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/61/bc6a5ab0c37a627f.jpg[/img] Psy klasa otwarta [img]http://images32.fotosik.pl/61/515b23e5a9ebb61f.jpg[/img]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/61/185ef2c9b774ad20.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/61/fe4f4623e43b4f4d.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/61/341c50079ab4d668.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/066c944e23e00c9d.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/61/74a1d0b0be263216.jpg[/IMG]