[quote name='Alutka']Tomek67Bry:diabloti:
Spróbujcie pośpiewać
Piosenkę tą znam od bardzo dawna, nawet słowa refrenu umiem na pamięć.Ale zabawę miałam fantastyczną , nie nadążałam ani z czytaniem
ani ze śpiewaniem. Uśmiałam się do łez. Dziękuję za unikalną rozrywkę.:multi:
:kciuki: :roflt: :ylsuper: :B-fly: :sweetCyb: :Cool!: :laugh2_2: :cool2: :thumbs: :bye:
:Rose: dobrego nigdy za wiele[/quote]
oj co prawda to prawda...
to śpiewamy razem.... vooolareeee ooooo oooo...:bigcool: