[quote name='Cockerek']
[B]Ania[/B], uuu ja nie myslę o dzieciach po Nelusi :shake: na pewno nie w najbliższym czasie, nawet bym nie mogła. Ale jakby się nam poszczęściło i :turn-l: wybralibyśmy w totolotka kupę kasy, to stawiamy dom i automatycznie drugi maltan :cool3:[/quote]
Kochana... no to musimy sie podzielić wygraną.. bo ja mam dokładnie takie same plany :D