Jump to content
Dogomania

Żaneta

Members
  • Posts

    240
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Żaneta

  1. musia czy ten inny ogar to przypadkiem nie jest z Tymbarku bo wydaje mi się że go znam :wink: a HARFA ma taką śliczną sylwetkę , czy ona przypadkiem nie jest z okolic Limanowej ?:P a moja sunia nie ma takiej i nigdy nie miała ,znowu gruba :x
  2. przepraszam za ciekawość ale co to za ogar na ostatnim zdjęciu? musia zdjęcia robisz śliczne :P
  3. witamy na forum nowego gończarza miło nam :D ale coś mi się twoje zdjęcia nie wyświetlają :-? ja jestem właścicielką dwóch ogarów JAGI Ogarusy i IDOLA BURZANA z Rydzyńskiego Lasu
  4. [quote name='Hania']Bławat mieszka w Warszawie i nawet był wystawiany na letniej warszawskiej wystawie.[/quote] Bardzo dziękuje za odpowiedź :P moja ciekawość została zaspokojona :D ale mam problem moja suńka przytyła dość znacznie nie po raz pierwszy i niewiem co robić :o
  5. mama pytanie które mnie bardzo męczy ,wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła :oops: pytam gdzie się znajduje Bławat z hodowli bei? bo oBogdanke spotakałam w lipcu o Bohunie, Bajanie i Błogiej słyszałam i widziałam ich zdjęcia :P a o Bławacie jeszczenic niewiem :roll: wiem wścibskie ze mnie babsko :wink: ale proszę o odpowiedź
  6. [quote name='Teklunia']tvp2 21:05[/quote] DZIĘKUJE :P
  7. a o której?
  8. śliczna Monia śliczna :lol: ładnie to tak pod kołderką spać :-? chyba że Moni było zimno :P
  9. [b]sabina1[/b] święte słowa, moje psiaki też za sobą tęsknią najlepszym tego przykładem jest gdy jeden idzie na polowanie to drugi w domu nie może usiedzięć ale czeka no i się doczekuje, a wkrótce czeka je rozstanie ze mną :cry: [b]marysiu[/b] świetna ,super zdjęcia :P
  10. wiesz ja nigdy masła nie stosowałam ani na guzy ani na kleszcze słyszałam że znajoma stosowała ale nie pamiętam na co i niewiem czy zadziałało p.s Polizania dla smutnej Moni od moich ogarków :lol: GŁOWA DO GÓry
  11. może spróbuj kostki lodu-przeważnie działają u mnie się sprawdzały oj poszalały dziewczynki :wink: wiem też że niektórzy smarują masłem ale nie próbowałam
  12. Żaneta

    Antoninek

    świetne zdjęcia :) i nasze polaki są tak trzymać :thumbs:
  13. Żaneta

    Antoninek

    serdeczne gratulacje od dwóch ogarków :angel:
  14. Żaneta

    Antoninek

    nie martw się :wink: nie same tylko z kimś np. tatą myśliwym
  15. Żaneta

    Antoninek

    dziękuje bardzo :D , a my sunia z Ogarusów a psiak rodzina z Dunią z hodowli Poszły w las moje też chodzą w las hi hi :lol:
  16. Żaneta

    Antoninek

    a czy mogła bym prosić o stawke ogarów polskich? :P
  17. no tak,chyba nie umię liczyć :oops:
  18. Podpisuję się pod powyższym obiema rękami ( oraz ...oraz aktualnie szesnastoma łapeczkami :lol: ) totalnie niewyspana babcia heheh[/quote] bea 100 czy to znaczy że powiększyła ci się psia rodzinka :wink:
  19. fajnie, moglibyśmy się spotkać, ale niestety nie jest to możliwe zjężdża nam się rodzinka :x szkoda,wielka szkoda :-?
  20. a czy możnaby prosić o jakieś zdjęcie Bogdanki :wink:
  21. [quote name='Hania']Ostatnia fotka Jagody w hodowli. Jutro raniutko wyjeżdża do Przechlewa: [img]http://img367.imageshack.us/img367/8695/jagoda2lb.jpg[/img][/quote] ona jest piękna, czyżby miała zostać sunią użytkową to anioł
  22. ogar bez problemu zatoleruje koty,a hodowle są :lol: ale otym powiedzą ci i doradzą inni dogomaniacy,ja polacam POszły w las bei 100
  23. najsmutniejsze jest to że naprawde nie iwedzą nic :cry: u mnie na wsi ludzie po prostu myślą że mam dwa słodkie kundle :x złość mnie ogarnia :nerwy: ale fajnie że są organizowane takie pokazy :P choć wydaje mi się że powinno być ich więcej
  24. pewnie dawali mu drożdże do jedzenia :lol:
  25. Gratulujemy Błogiej :D OGARY GÓRĄ!!!1 :wink: w takim razie jutro trzymamy :bigok: za Beja PS :buzi: dla Błogiej, ona jest [b]śliczna [/b]8)
×
×
  • Create New...