jo-jo ja nigdy bedac zarejestrowana w warszawskim zwiazku na warszawke nie wysylalam ksero rodowodu natomiast Dyplom chmpiona TAK ,po terminie moga i maja prawo umiescic psa w klasie otwartej
filmu nie ogladalam-swiadomie-natomiast artykul przeczytalam:cool1:
kilka lat temu szarpej z mojej hodowli zagoscil w stanach godzinami rozmawialam z nowymi wlascicielami-miedzy innymi o karmieniu,wspomnialam o Eukanubie-byli w szoku bo ta karme kupuje sie w kazdym markecie i jest tania-u nas wtedy byla na absolutnym topie...
ACH jakie SLICZNE dziewczyny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -nie liczac bocka pana-prosimy o wiecej-szarpejka coraz piekniejsza:multi: :multi: :multi:
OLA ja pisalam o EUKANUBIE a nie o RC-wiem ze fabryczka Eukanuby jest w POLSCE choc na opakowaniu nie jest to napisane-karma ta dodatkowo jest testowana na zwierzetach-artykul jest dosc drastyczny,nie chce go streszczac-kto zechce to przeczyta
EUKANUBA-jest produkowana w POLSCE ta ktora kupujesz...powinnas przeczytac artykul zamieszczony na charcim forum-wlos sie jezy...ale moze bedzie dobrze
VIRIS:lol: na warszawskiej nie wystawialam psa ale duzo rozmawialam o karmach-to co mi polecano: ACANE ale ta rybno-ziemniaczana,BEST CHOICE,EAGLE PACK i czeska CALIBRE.Musze dodac ze polecali ludzie ktorych znam i bardzo dbaja o pieski:lol:
u nas jest hurtownia lekow weterynaryjnych i oni przywoza dla hodowcow jeszcze sa znizki-zaraz poszukam sklepu internetowego ktory prowadzi karmy wszelakie HILSA-lecznicze takze
na regeneracje watroby jest jeden swietny srodek-jutro podam nazwe -musze znalezc w psiej apteczce-byc moze ze jeszcze nie stracil daty waznosci-trudno bylo go dostac ale nasz szarpik umieral ze zdrowa watroba niestety na nerki nie ma lekarstwa...
moze zabiore sie ze STASZKIEm od buldozkow bo od wtorku nie mialam glowy do tych spraw lub kupie bilet sobotnio-niedzielny-na pociag
to moja ulubiona wystawa:lol:
nie buldozkow nie planuje,pewnie juz bym dawno miala bo przyjaznie sie ze znana hodowczynia i mysle ze mam o tej rasie jakies pojecie...zrezygnuje z szarpkow...nic sobie nowego nie zostawiam nawet cudeniek z zagranicznych kryc...w dalekiej przyszlosci planuje charcika wloskiego
wlasnie wrocilam ze spacerku i spotkalam p.HENIE od faraonek-zmienila numer telefonu jesli KTOS jest zainteresowany kontaktem to numer moge podac na PW pozdrawiam:lol:
dzieki KASIU:lol: nie chcialam tej makabry opisywac CZARNA na pupie miala 2 guzy wieksze niz ,,klejnoty,,KINGA-i szereg mniejszych na calym tulowiu
jeszcze raz dzieki za zainteresowanie:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jak wszystko CALKOWICIE wroci do normy -mysle o szarpejce-to zrobie nastepna sesje-GOSIU tym razem nie bede sama wklejac i zmniejszac...usmiechne sie...:lol: