dodam tylko ,ze mam szarpeja w typie jakie byly preferowane na swiatowce w Honkongu,czyli 57 cm w klebie ,malo zmarszczek,znajomi ,ktorzy byli na tej wystawce pytali sie nawet jak go sprowadzilam ,czytalam wywiad z prezesem tej rasy i faktycznie wiem ,ze zmarszczki sa tam inne,Amerykanie za duzo domieszek dodali