Kroliczku cz TY w koncu ,,wyjdziesz z szarpejkowego kojca ,, :D wiem ,ze oczu nie mozna oderwac :D NIE ZWALNIA CIEBIE TEN FAKT Z ZAMIESZCZENIA FOT :D A slowna relacje tez nalezy zdac szarpejowcom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .PROSZE .CALUSKI